Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha lenne...

Ti mit csinálnátok, ha lenne egy munkatársatok, aki nagyon büdös?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenben már volt részem:SSemmit.Befognám az orrom,amikor mellette vagyok.Orrcsipesz,orrvatta,sok spré.
2012. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 perfectlie ***** válasza:

(az orrcsipesz és vatta elég megalázó lenne szerintem...)

Bár szerencsére a kollegáim csak úgy illatoznak,ráadásul nők ,de iskolában volt ilyen több emberrel is.A legjobb megoldás,ha szépen,négyszemközt lehetőleg péntek délután munka befejezése előtt szól neki,és elmondja,hogy nem bántásnak szánom,nem vagy igénytelen csak meleg van blabla,kicsit szarul fog esni neki,hétfőre pedig ha minden jól megy picit még zavarban,de illatosan fog érkezni.

A kommunikáció sok mindenre jó!:)

2012. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nagyon tévedsz. Ilyen esetekben még a "fürödj már meg" is tapintatosabb, mint az ilyen megalázó bizalmaskodás.
2012. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 perfectlie ***** válasza:

Nem így van.Ahogy mondtam,több ilyen osztálytársam is volt,és volt olyan,aki karácsony húzásra kapott dezodort.Ő csúnyán vérig lett sértve.Volt olyan,aki nagyon bunkó volt,ezért senki nem köntörfalaztak,hozzávágták a fejéhez.Ő utána nem nagyon járt be iskolába,és még jobban utált mindenkit.Akinek pedig szépen,csendben,nem megalázóan el lett mondva,tudomásul vette,picit rossz volt neki gondolom és utána mintha kicserélték volna.

Mert ha van egy büdös ember a közeledben,akkor inkább szenvedsz?Ugyan...:)

2012. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni dezodort a névnapjára, az belefér, de ez a beszélgessünk csöndesen és diszkréten arról, hogy fbüdös vagy, ez nagyon nem tapintatos, és negatívan befolyásolhatja a munkahelyi légkört. Ez ugyanis már nem iskola.
2012. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Suliban volt ilyen esetem...igaz, "csak" a szája volt kegyetlen büdös, de pechemre állandóan rajtam lógott a lány. Mindig megkínáltam rágóval, de nem fogadta el. :D

Osztálykiránduláson is láttuk, hogy nem most fogat. Nem csináltunk semmit. Vártuk, hogy leperegjen a 4 év.

2012. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek magyarázzátok már el nekem azt ,hogy ha naponta kétszer fürdök nívea dezodort használok meg axe sprayt és büdös vagyok akkor mi a teendő?


40 fok van én pedig fizikai munkát végzek általában. Minimum egész nap rohangálok vagy cipekedek vagy mind a kettő...

Ezzel mást nem tudok.

Próbáltam a 20ezres dior parfümöt is az sem segít..

2012. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vinnék magammal orrcsipeszt,hátha leesik neki.
2012. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!