Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A provokáción kívül mi értelme...

A provokáción kívül mi értelme van a meleg olimpiának?

Figyelt kérdés
itt jegyezném meg, nem bagok homofób. de ez akkor is baromság. a melegek részt vehetnének a rendes olimpián is (ellentétben mondjuk a testi fogyatékosságban szenvedőkkel, akiknél érthető a paraolimpia léte.) van ennek valami értelme szerintetek?

2012. júl. 1. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az értelme? Semmi, azon kívül, hogy még nagyobb ellentétet szül heterók és melegek között.
2012. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges dolog.Mivel egyenjogúság van ugyanúgy mehetnek a sima olimpián.Nem értem minek ez a megkülönböztetés.
2012. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Partnerkeresési alkalom:-)
2012. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példája annak, hogy bár toleranciát, elfogadást követelnek, a tetteikkel maguk diszkriminálják saját magukat.

Lehet, hogy ők pávatollal a seggükben, fűszoknyában távolugranak.

A baj az, hogy ezzel is azokat járatják le és hozzák még nehezebb helyzetbe, akiknek bőven elég, ha a négy fal között s*ggbekukiznak.

2012. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Sajnis semmi. Én támogatom a melegeket, higy kevesebb megkülönbözetetés érje őket, de ezt hogy lehet úgy, ha ők különböztetik le saját magukat?

tényleg csak a provokálás lesz a vége.

2012. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Arra vagyok kíváncsi ,hogy bizonyítja a sportoló a melegségét a verseny előtt...Bár lehet nem is akarom tudni:D
2012. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, azért csinálják, mert meg akarják mutatni, hogy a melegek többsége is ugyanolyan normális ember, mint a többiek, nem pedig olyan vonagló deviáns exhibicionista, amilyenek felvonulásokon mutogatják magukat előszeretettel. Viszont bármilyen jó a szándék, szerintem sem működik, mert ha ettől a háttérgondolattól eltekintünk, és csak magát az eseményt nézzük, akkor nincs rá semmi racionális indok, hogy mégis minek kéne külön olimpia a melegeknek. Még a legjobb indulatú, nem homofób szeremlélőknek sem feltétlenül jut eszébe, hogy ez nem a normális olimpia, hanem a lármás, balhés melegfelvonulások alternatívája, "ellenpontja" próbál lenni. Én például még ismerem is az egyik itthoni szervezőt, az ő kedvéért tényleg próbáltam pozitívan hozzáállni, de még így sem tudok mást mondani, ha őszinte vagyok, mint hogy MINEK?
2012. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs túl sok értelme a búza olimpiának.Ennyire azért nincsenek kirekesztve.
2012. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Összegyűl a nemzetközi közösség, és jól érzik magukat. Nem olyan esemény, mint az olimpia; csak amatőrök indulnak.

Egyes vélemények szerint azért kell egy ilyen rendezvény, mert nem tudnak veresenyezni az egészségesekkel.

2012. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnának rendes olimpián részt venni? Attól ,hogy otthon esténként egyneműt simogat, attól még ugyanúgy tudna edzeni,felkészülni mint bárki más.Szóval értelmetlen az egész és provokáció szagú.
2012. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!