Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan! Mi értelme van...

Most komolyan! Mi értelme van a meleg felvonulásnak?

Figyelt kérdés
Felvonulnak az utcán,nyalják-falják egymást több száz ember előtt és aztán csodálkoznak,hogy atrocitások érik! Meg egyébként is, ki kiváncsi egy rakat homoszexuális beállítottságú emberekre? Nem értem! Vlaki magyarázza el végre,hogy MI ÉRTELME VAN/VOLT ennek??!!!!! :// 14/L
2011. jún. 19. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
kislány, ennek az eseménynek nem a magamutogatás volt eredetileg a lényege, hanem saját maguk felvállalása...sajnos sok helyen ledegradálták önmutogatássá és megbotránkoztatássá...és még egy dolog, a felvonulók jó része nem meleg és a botránykeltők nagyobbik része sem az...a volt kollégáim csapatostul jártak fel Pestre a felvonulásra, pedig egyik sem volt meleg, csak balhézni mentek (mármint nem dobálózni, hanem gyakorlatilag hülyét csinálni magukból)
2011. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
ja és engem speciel nem zavar, ha két felnőtt ember, akármilyen szexuális beállítottságúak legyenek is, az utcán "nyalják-falják" egymást, ha semmi olyat nem csinálnak, ami csak és kizárólag a hálószobába való ;)
2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Sortüzet rájuk!
2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

"Sortüzet rájuk!"


Csatlakozom.

2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Én megmondom, nem szeretem az ilyen demonstrációkat. Nem zavarnak a melegek és a leszbik, de értelmetlennek tartom ezt az évente megrendezett öncélú magamutogatást és ez már zavar.

Azt hiszem, enélkül talán jobban elfogadná a nagy többség őket, mint így.

2011. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

ott voltam és megsúgom neked, mellettem egy heteró pár sétált és összesen 3-4 párt láttam a közvetlen környezetemben, elszórva, akik fogták egymás kezét, stb.

se férfi, se nő-párost nem láttam nyalakodni, nyalni-falni egymást. sőt, a mögöttem álló nő (valamelyik felvonuló anyja) folyton azt kérdezgette tőlem, hogy de miért nincs itt több pár, miért nem merik megcsókolni egymást. :/

ha orgiát akarsz látni, menj san franciscóba, ott tényleg elfordult a könnyed, enyhén bulis hangulat valami túldíszített furcsaságba.

a felvonulásra pedig alapjában véve egy könnyed megemlékezés. mert annak idején volt egy stonewall inn nevű szórakozóhely, akinek a látogatói megunták azt, hogy minden esetben megkergették, összeverték őket a rendőrök, nem hagyták őket táncolni, stb. ezért visszavágtak, hogy ne bánthassák őket pl. azért, mert két férfi vagy két nő táncol együtt.

a felvonulás lényege, hogy sokfélék vagyunk, van önbecsülésünk, méltóságunk és merjük jól érezni magunkat. én még azért mentem ki, mert vannak ismerőseim, akik hazudnak maguknak, bújkálnak, kettős életet élnek - szeretném megmutatni nekik, hogy lehet úgy is élni, hogy sem saját, sem mások, pl. családtagok életét nem rontod el.

:)

még valami: nem csodálkoznak a melegek, hogy megtámadják őket. sőt, rühellik, mint a fene, és nem csak a menetről van itt szó.

tudod, tőlünk nem is olyan messze, nyugatabbra európában az emberek megértették, hogy ez egy sokszínű menet, ami arról szól, hogy szereted jól érezni magad. és kimennek öregek, fiatalok, hogy táncoljanak. nekünk is integettek, az ablakokból.

(és igen, még én is meglepődtem mennyire sokféle tömegbe kerültem. :D)

2011. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

"...hogy szereted jól érezni magad... "


Akkor érezzétek jól magatokat, de érdekes a heterok miért nem mennek felvonulni hogy ők is jól érzik magukat?


Azért mert a b*zik sem ez miatt mennek, ez csak egy ratyi terelő szöveg, legszívesebben az összes ilyen magamutogató buzeránst belelőném a Dunába.

2011. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
2011. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

"Akkor érezzétek jól magatokat, de érdekes a heterok miért nem mennek felvonulni hogy ők is jól érzik magukat?


Azért mert a b*zik sem ez miatt mennek, ez csak egy ratyi terelő szöveg, legszívesebben az összes ilyen magamutogató buzeránst belelőném a Dunába"

Pont azért mennek, mert mert a heterókat jól érezhetik magukat anélkül, hogy a Dunába akarná lőni őket pár intoleráns ember.

2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tetro ***** válasza:
86%
istenem, tényleg ennyire nem értitek? miért nem vonulnak fel a heterok? azért mert őket semmilyen hátrányos megkülönböztetés nem éri a nemi orientációjuk miatt? mi értelme van a felvonulásnak? miért nem csak otthon csinálják? mert ez az egyetlen módja. tanuljatok egy kis társadalomtörténetet meg szociopiszhológiát és megértitek majd. száz évvel ezelőtt a nők vonultak fel Budapesten, és a hozzátok hasonlók ugyanilyen érvekkel akarták őket hazazavarni. még egyszer mondom, pont ugyanazok voltak az érvek mint a melegek ellen. ma meg már lényegében nemi egyenjogúság van. nagyjából. de ennek az útja az, hogy a kisebbség hangot ad annak, hogy jelen van, létezik.
2011. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!