Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted miért így változott...

Szerinted miért így változott a szépségideál, az évszázadok alatt? Lehet, hogy egyszer megint a régi festmények dundi női, vagy a kövér - lógó mellű agyagszobrocska formája lesz szépnek mondott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Mindig a csinos nők tetszettek a férfiaknak. Nem, nem lehet!
2012. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, de pont ez az! :) A "csinos" fogalmának a változása.
2012. júl. 4. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Újra divatba jönnek, csak kell hozzá pár év éhezés, nélkülözés.
2012. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.Legalábbis remélem nem.


Egy nő legyen kecses , nőies és járjon szépen kecsesen és ne úgy guruljon mint egy kisgömböc.


Persze a bordái ne legyenek ki de legyen mindenképpen vékony.

2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szeritem ez az egész egy felfujt divat dolog, hisz ma minden fiatal (13-16éves) kiscsajszi majdhogynem ugyanolyan életcéllal és önképpel lesz megáldva ezáltal... belölük pedig nem lesz másabb ember, söt, valiszinü hogy a gyermekeik is igy fognak majd nevelkedni. Légy karcsú, mert az sexi. Ha kint a bordád dögös vagy. Ez mind oké, de mi van a magamfajtákkal, akik a telt, duci, 'régifajta' alakot tartják vonzónak? Engem persze kigúnyolnak az izlésem.miatt, hisz manapság ezt úgg kapom meg hogy: " Na mivan öcsém, túl szar vagy hogy normális csajod legyen?" nemeg a "Némmá' azt a barmot, annak a dagadékhájasdisznó kell".. Persze ha én üznék gúnyt egy fogpiszkáló lábú salátafalót szorongató srácot ócsárolni, hogy milyen izlése van már, nem tehetem, mert ök a többség.

"Lázadok", mást nem tehetek, a normális, kedves duci lányok pedig mára már akár csak a fehér holló... szinte a lehetetlent keresem az izlésemmel a nyakamban :) ha fogalmazhatok így.

A válasz pedig a tényleges kérdésedre... Amíg ott tartunk, hogy a másik azért utasít el, mert nem vagyok tagja a 'csordának,' magyarul nem vagyok átlag, addig marad a csorda szellem, és maradnak a vékonykák... :)

15F

2012. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!