Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki duci az miért védekezik...

Aki duci az miért védekezik azzal hogy vannak olyan pasik akik szeretik a ducibb csajokat és inkább maradnak "kövérek"?

Figyelt kérdés

Van egy csomó barátnőm akik elég kövérek nem az a kicsi felesleges hanem a kövér kategóriába tartoznak és néha megpróbálom rávenni őket, hogy mozogjanak, jöjjenek el velem valamit sportolni mert egészségesebbek lesznek és jobban néznek ki. Nem kell egész nap a tv-t bámulni meg állandóan össze vissza kajálni.


Erre mindig felháborodnak mert én 50 kiló vagyok és ők állandóan fogyóznak de 75-80 kilósak. És igenis kövéren is lehet egy nő szép.

Én ezt nem vitatom de szerintem mégis jobban éreznék magukat és több férfi nézne vissza utána ha vékonyabbak lennének.



2012. jan. 29. 14:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
2%
50 sok
2012. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
49%

Hát attól fugg mien magasak, mert am a 75-80 meg nem kovér. A 100 az már igen.

Amúgy minek szólsz bele ha nekik jó így v mondjuk nem tudnak lefogyni mert szeretnek enni akkor mi kozod van neked ahoz. Ha igazán jo barátno lennél akk nem piszkálnád oket.

Amúgymeg igazuk van. Ne a kulsejuk miatt szeresse oket a pasi

2012. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlenül önhibájából kövér valaki - van egy ismerősöm, aki például hormonproblémákkal küzd születése óta, a gyógyszereire viszont nincs pénze a családnak... na, ő aztán sportolhat akármennyit.
2012. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
66%

Meg az is sportolhat akinek lassu az anyagcseréje de szeret enni. Tegyuk fel hogy lefogynak. Nem fogják tudni orokre megállni h ne egyenek egy jóízut és csak megint vissza híznak.

Nekem is van egy kis úszógumim de párom nem szereti ha fogyózok mert nem bírja nézni h éhezek

2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
27%

Na akkor kíméletlen leszek.

Nekem sokkal jobban bejönnek azok a lányok, akik egy kicsit gömbölyűbbek!!! Nem dagadtak, de van egy pici fogás rajtuk!!!

Mi a bánatot lehet kezdeni egy sovány girhes lánnyal?

Vézna, arra sem képes, hogy egy gyereket normálisan tápláljon rendes anyatejjel!!!

2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
48%
A duci csajok a legszebbek a világon!!!
2012. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki azt mondja, hogy neki így jó, az szerintem nem mondd igazat. Én még nem találkoztam olyan nővel, aki 80 kilósan elégedett lett volna magával. Egyszerűen lusták tenni érte, bebeszélik magunak hogy úgyse sikerül,de ha ez így van akkor hagyd őket, meg is érdelmlik hogy úgy maradjanak.

Persze van aki hormonproblémákkal küzd, gondolom érekzni fog egy csomó válasz amiben ez szerepel, de azért valljuk be, a kövér emberek 90%-a nem hormongondok miatt kövérek.

Hagyd őket, ha nem akarják ne eröltesd, maradjanak csak így.

2012. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
58%

75-80 kiló az rengeteg egy 170-180 cm körüli lányon.


Szerintem úgy vannak vele, hogy őket ne a testük miatt szeressék, de közben lelkük mélyén utálják az olyan 50 kilós lányokat, amilyen te vagy, mert csinos vagy.

Ez ilyen önigazolás. Elfogadni könnyebb, mint tenni ellene.


Amúgy szerintem simán fognak párt találni ők is, mert elég sok az igénytelen férfi, akik örülnek, ha szóba áll velük egy akármilyen kövér nő is.

2012. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
74%
Hazudnak maguknak, így védekeznek a valóság ellen, mert tenni ellene nehezebb lenne, mint játszani a nagy önelfogadó, emancipált nőt.
2012. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam őket ezért cikizni csak azért 165 höz 22 évesen ne mondja senki hogy 80 kiló átlagos....

De csak én is látom hogy kicsit elszomorodnak mikor kiszemelten egy pasit és az nem jön oda vagy ha odamennek lekoptatják őket.


Persze én nem mondom hogy a duci csajok nem szépek csak látom őket hogy nem érzik így jól magukat nincs önbizalmuk és még változtatni sem akarnak rajta. Aki ducin jól érzi magát jól hát legyen.

2012. jan. 29. 14:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!