Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit érez az olyan aki ÍGY...

Mit érez az olyan aki ÍGY öngyilkos akar lenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokat halljuk a tv-ben,rádióban, hogy nemtudták a hiteleket fizetni és öngyilkosok lettek az emberek. De miért épp úgy, hogy az autójával neki megy egy másik autósnak?!- így kárt is okoz egy védtelen közlekedőnek, és ami a legfontosabb még lehet meg is sérül, netalán elhalálozik..

Vagy miért épp sétál ki egy autó/vonat elé?- hogy aki nem tudott leállni a járművel egész életében a szeme előtt legyen a látvány?! Annyira borzasztó!!!



2012. júl. 4. 12:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést ha vannak hibák, nem vagyok magyar, nem tudok mindent még!
2012. júl. 4. 12:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy érzik, az ő problémájuk mindenki másénál fontosabbak, és semmi nem számít, még más élete sem. Azilyenek egyébként gyűlölni is zsokták azokat, akiknek nincs anyagi gondjaik, és kicsit büntetni is akarják a környezetet, amiért nem figyelnek rá. Szóval minden szempontból önzésnek érzem.
2012. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Ami magyarországon folyik, az több, mint borzasztó.

Az ember egyszer csak eljut egy pontra, amikor már nem is gondolkozik.Már mindegy neki, hogy másnak is árt, csak szabadulni akar a lehetetlen helyzetből.

2012. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Én azokat érzem önzőnek, akinek hatalmában állna tenni valamit azért, hogy ne kerüljenek ilyen elkeserítő helyzetbe emberek, mégsem törődnek azzal, hogy a döntéseikkel hány embernek ártanak.

Diplomás, pökhendi okoskodók, kényelmes irodákban, akik tollvonással döntenek sorsok felett.És sokszor ez a vége!...

2012. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
13:00, igazad van, de ez felhatalmaz bárkit is arra, hogy másokat is magával vigyen a sírba? Vagy tönkretegye az életét? (Pl. vonatvezetőt.) Ezt hogy gondolod?
2012. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez nagyon rossz dolog, és elkeserítő! :(

Életeket tesznek tönkre az ilyen emberek, holott másoknak is vannak problémái..

Egyébként szerintem kicsit nekik is van szerepük az egészben. Volt olyan ismerősöm aki nagy pompában élt, elhitette mindenkivel, hogy ő megdolgozott a pénzért közbe hitelből volt az minden. Sajnálom, de valahol ez is igaz.

2012. júl. 4. 13:08
 7/19 Antimod ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit érez, mindenesetre óriási hibát követ el az ilyen! Már az öngyilkosság is annak tekinthető, de másokat magaddal rántani odaátra... súlyos felelőtlenség.
2012. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

valóban. az 1 dolog, h öngyilkos akar lenni, végülis minden joga megvan hozzá.

de mondjuk tegye valami elhagyatott helyen, menjen bele egy vacak suzukival egy nagy fába, vagy vegyen egy nagymotort, aztán azzal zúzzon valahol.


másban sosem tennék kárt, ha eljönne az a nap, amikor már csak ez a megoldás maradt. sokféle módszeren gondolkodtam én is. mivel imádok vezetni, és nagyon szeretem az autókat, ezért emellett döntöttem.

múltkor az autópályán pont azon filóztam, hogy ha megrántanám a kormányt, akkor kipördülne a kocsi, neki a szalagkorlátnak, vagy a betonfalnak, és ha nem vagyok bekötve akkor jó eséllyel kampó. persze ezt inkább éjjel illik, mert akkor nincsenek annyian. az M6-os pl egészen gyér forgalmú, ott kivitelezhető a dolog.

2012. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, és nem ilyen talmi dolog miatt szeretnék végezni magammal, mint a hitel. ez annál sokkal összetettebb, tehát nem haragszom én senkire, nem büntetek senkit. a saját magam hibáiért egyedül vállalom a felelősséget.
2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek és örülök, hogy nem csak én látom így a dolgokat. Nekünk is vannak gondjaink, problémánk, nehéz időnk mégsem adjuk fel!!
2012. júl. 4. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!