Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nyáron?...

Mit csináljak egész nyáron? Unatkozom nagyon.

Figyelt kérdés

Alapjában véve az a gondom, hogy nem tudok elmenni sehova. Ezalatt azt értem, hogy barátok szétszéledve, amúgy is olyan otthonülősek, ha meg szervezünk valamit akkor utolsó pillanatban lefújják, örülök ha akkor megtudom mielőtt elindulok, különben várhatom. Erre nem tudok alapozni.

Családom(főleg apa) mindig mondja hogy menjünk strandra ide meg oda, de nekem abszolút nincs kedvem. Bármi, csak strand ne. Ezt nem értik meg, rögtön jön a kérdés, hogy akkor én mit csinálnék szívesen.

Én szívesen lennék a barátaimmal egész nap, de arra meg nincs lehetőség. Inkább elsétálgatok pár óráig egyedül, jobbat nem tudok.

Próbálom sose felhergelni magam, de most is, egyik jó barátnőm 2 hétig még csak gépközelben sincs, mivel pár barátjával tölti az időt. Én meg le vagyok fosva, mert ami velem meg van beszélve az az utolsó pillanatban lefújva, de kb 250 km-t simán utazik, sosincs olyan hogy ne menne.

Olyan elhagyatottnak érzem magam, senki nem foglalkozik velem.


Szüleim előbb-utóbb mérgesek lesznek amiért nem akarok menni velük sehova, aztán jönnek a szokásos veszekedések.


17 éves lány vagyok, most kéne kiélni magam(nem pia, drog, cigi, diszkóra gondolok), most kéne minél többet lenni a barátokkal. Már így is antiszociális vagyok a családom szemében.


Mit tehetnék?


2012. júl. 4. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát most mondanám, hogy vezess blogot, olvass tanulj nyelveket , de úgy érzem, hogy pont nem ezt szeretnéd hallani :) Mondjuk, hogy keress barátokat. Annyi hely van. Viszont azt elmondod, miért nem szeretnél strandra menni? Pont jó ismerkedő környék. sok sikert!
2012. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Ezalatt azt értem, hogy barátok szétszéledve, amúgy is olyan otthonülősek, ha meg szervezünk valamit akkor utolsó pillanatban lefújják, örülök ha akkor megtudom mielőtt elindulok, különben várhatom."


De ismerős:D


Strandra nem akarsz menni? Kitalálom: nem vagy elégedett a külsőddel és félsz magad megmutatni bikiniben? Sok lány van így ezzel, sajnos...


Szerintem először azt döntsd el, hogy egyedül akarod elfoglalni magad, vagy másokkal. Mert ha egyedül, akkor egy csomó tippet tudok. Ha másokkal akarsz eljárkálni, hülyülni, csavarogni, az már nehezebb.

2012. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Strand... na igen, egyik ok a külsőm. Hiába mondják, hogy nagyon jó alakom van, és én látom is a tükörben a változást, jól is érzem magam úgy nagyjából. Csak a kritika meg nagyon rosszul érint. A gúnyos tekintetek és a sértő beszólások és a gúnyos félmosolyok hihetetlen módon lerombolják az önbizalmam. Ezt a testvérem részéről tapasztalom, majdnem minden nap. Ezért nincs semmi önbizalmam.

Hétfőn mikor elmentünk a strandra, végig ott feszengtem, mert jöttek ugyanúgy tőle ezek a sértő dolgok. Habár nem csak velem ilyen, szinte mindenkit becsmérelt aki ott volt a közelünkben. Ráadásul fehér bőröm van nagyon is, és én ezt szeretem, tehát barnulni nem akarok. Ez egyáltalán nem akadályozna abban, hogy strandra menjek. Bekenem magam és kész is. Csak hát erre is jönnek a beszólogatások, már nem csak tesómtól, hanem az egész családomtól.

Plusz unalmas nagyon. Hárman mentünk hétfőn: apa, testvérem és én. Semmit nem lehetett csinálni, egyszerűen annyira mások vagyunk a testvéremmel, hogy beszélgetni sem tudunk. Másokkal meg nem is tudnám hogy elegyedjek szóba.


Összességében ennyi, ami a strand ellen van.

Egyébként nekem annyi is elég, hogy valami nem géphez kötött dolgot csináljak, vagy ami házon kívüli.

De köszönöm, hogy elolvastátok.

2012. júl. 4. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:

hát ja kéne keresned új barátokat meg új hobbit. sportolhatnál vagy járhatnál edzőterembe és akkor még jobb alakod lenne, plusz ott ismerkedni is tudsz =)

Hova valósi vagy? Tesóddal meg ne törődj. én is mindig oltom a nővéremet de csak testvéri szeretetből =D

20f

2012. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sportolok itthon majdnem minden nap :)

Csak velem az a gond, hogy nem vagyok biztos benne, hogy meg merném szólítani az embereket.. mert utána elengedem magam és sokat tudok beszélni, de a kezdet mindig nehéz :)

De sokszor eljárok sétálni csak úgy, olyankor jól érzem magam.


Amúgy nyíregyházi vagyok. :)

2012. júl. 4. 22:41
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hogy ez mennyire vigasztal, de dettó ugyanígy vagyok. nyári melóm nincs, nem is akarok, mert ebben a kisvárosban csak a teszkó van, az meg nem a legjobb munkahely, mert szivatják a korombelieket ahol érik, nem egy ismerősöm mondta. a legtöbb ismerősöm azzal tölti a napjait hogy facebookozik, mindenki punnyad otthon. egy csomóan nyaralnak. az egyik legjobb barátnőmnek meg állandó munkahelye van ismerőseinél, majdnem mindennap dolgozik, pedig tavaly vele töltöttem a hétből kb 4-5 napot. egyébként ha nem vagy olyan típus, nem tudsz úgy barátkozni, hogy egyedül elmész valahova. én sem tudok, kell egy kísérő. ezért most nyáron készülök fel nyelvvizsgára. nem a legizgalmasabb program de legalább hasznosan töltöm az időt...
2012. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Legalább akkor a nyelvvizsgára tudsz rendesen felkészülni :) Amúgy lehet én is belekezdek valamit tanulni mert egyszerűen fogalmam sincs mit csináljak. Úgyis van pár dolog, amit csak hobbiból tanulok/érdekel, arra ráfekszem. :)

Köszönöm, hogy írtál! :)

2012. júl. 5. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
jujj hát akkor ne otthon sportolj :D majd a fiuk megszólítanak =D
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félős vagyok, nem tudom hogy reagálnék rá :D
2012. júl. 6. 22:54
 10/11 gladibox válasza:
nah figyi szerintem kéne neked egy nagyon jo barát aki sokat nevettet vagy éppen játszik veled gondolom ojan lány vagy aki nem játszik a gépen ugy értem hogy ijen online játékokal amit lekel tőlteni ijesmi :D szoval gondolkozz mi lehetne mokás :D tudom már néz filmet ;) link: onlie-filmek.hu néz filmeket eleszel te csak gondolkoz 12f vagyok ezért nem tok sok mindent mondani xD vagy kockuj mint én xD vagy esetleg BABÁZÁL XDDDDD jo de most télleg enyit tudtam segiteni mást nem is
2013. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!