Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nyáron?...

Mit csináljak egész nyáron? Unatkozom nagyon.

Figyelt kérdés

Alapjában véve az a gondom, hogy nem tudok elmenni sehova. Ezalatt azt értem, hogy barátok szétszéledve, amúgy is olyan otthonülősek, ha meg szervezünk valamit akkor utolsó pillanatban lefújják, örülök ha akkor megtudom mielőtt elindulok, különben várhatom. Erre nem tudok alapozni.

Családom(főleg apa) mindig mondja hogy menjünk strandra ide meg oda, de nekem abszolút nincs kedvem. Bármi, csak strand ne. Ezt nem értik meg, rögtön jön a kérdés, hogy akkor én mit csinálnék szívesen.

Én szívesen lennék a barátaimmal egész nap, de arra meg nincs lehetőség. Inkább elsétálgatok pár óráig egyedül, jobbat nem tudok.

Próbálom sose felhergelni magam, de most is, egyik jó barátnőm 2 hétig még csak gépközelben sincs, mivel pár barátjával tölti az időt. Én meg le vagyok fosva, mert ami velem meg van beszélve az az utolsó pillanatban lefújva, de kb 250 km-t simán utazik, sosincs olyan hogy ne menne.

Olyan elhagyatottnak érzem magam, senki nem foglalkozik velem.


Szüleim előbb-utóbb mérgesek lesznek amiért nem akarok menni velük sehova, aztán jönnek a szokásos veszekedések.


17 éves lány vagyok, most kéne kiélni magam(nem pia, drog, cigi, diszkóra gondolok), most kéne minél többet lenni a barátokkal. Már így is antiszociális vagyok a családom szemében.


Mit tehetnék?


2012. júl. 4. 20:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hű, jó régi kérdés, de azért köszönöm, hogy írtál!

Azóta már teljesen megváltoztam, szóval nem is aktuális már. :)

A játékkal kapcsolatban: nagyon néha játszok, inkább YouTubeon nézem a végigjátszásokat. De van letöltve is.

Filmeket nem bírom végigülni..


Babázni még kiskoromban sem babáztam, mert utálom. :D De azért kösz.

2013. júl. 12. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!