Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lány osztálytársaimra...

A lány osztálytársaimra féltékeny vagyok! Olyan szépek! Én miért nem tudok velük egy társaságba lenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és szegényes családban élek. A többi lány akit ismerek( pl.osztálytársaim), nap mint nap tölti fel facebookra a bulis fotókat. Ők olyan szépek, és a szépségük miatt vannak jó társaságban! Egy ok, amiért még nem borultam ki teljesen, az az, hogy ők már 5-6 fiúval feküdtek le, és néha drogoznak is, de akkor is jól érzik magukat estéken, mert minden fiú oda van értük :(( néha azt érzem jó nekem egyedül, meg gépezni, de hát nyár van és ilyenkor élnie kell a fiataloknak, nem otthon gubbasztani :((

Rebi 18


2012. júl. 5. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
jobba ha nem vagy az ilyen lányyokkal.szerinted az ö életük király?:(Hát egy nagy 0.18 évesn drogozni,bas...ni,stb. késsöbb tisztára kiélt fejük van
2012. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
második egyik osztálytársamnak már most az van és 16 csak
2012. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lekváros tészta válasza:

ilyenekkel ne foglalkozz !!!

az ilyen csajok nem kellenek senkinek komoly kapcsolatra..

aki komoly kapcsolatot szeretne az olyat keres mint te.

drogozni meg ne kezdj el mert rossz vége lesz

2012. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

vidéken lakom!


az a rossz, hogy ők legalább élnek, fiatalon kell kibuliznia magát az embernek nem?? engem meg nem is engednek úy a szüleim :SS

2012. júl. 5. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál,hogy azért van így,mert ők inkább élnek,mint nyafogjanak?Nem biztos hogy azért vannak jó társaságban ,mert szépek,lehet hogy azért látszanak szépnek,mert jól érzik magukat így,elégedettek a kinézetükkel,és nem tartják magukat csúnyának.de mondjuk ha ki mozdulnál te is,akkor nem lenne gondod nem?
2012. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Truedavidov válasza:
Rengeteg húszonéves lány van aki szívesen visszacsinálná ezeket a bulis éveket mert tönkrementek miatta, ne sopánkodj 18 éves vagy csak.
2012. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezek a lányok ribik, már bocs. Én osztálytársaim közül is szinte az összes "elribisedett" csak én maradtam meg olyannak, amilyennek voltam, s szerintem így a jó.

De te is lehetsz szép attól még, hogy szegényes családban vagy..

2012. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarán felszínes p*csák. Én nem akarnék olyanokra hasonlítani, akik az össze-vissza kefélésben keresik a boldogságot és a pozitív visszajelzést. Elég kétségbeesett dolog. Ők csak a külsejük adta előnyökből tudnak megélni. "Minden fiú oda van értük"-mármint a testükért, nem igaz? Ugye te se gondolod komolyan, hogy a cicababákban bármi más is megfogja a fiúkat, azon kívül, hogy hogy néznek ki?
2012. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem néztél túl sok amerikai tini filmet ami beléd nevelte ezt a verébséget? Mi az hogy jó társaság, neked egyáltalán nincs? a külsődről meg úgyse tehetsz és miért akarsz olyan társaságban lenni ahova nem illesz? Keresd meg a magad barátait és velük te is bulinak fogod megélni a dolgokat.
2012. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!