Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a lány már ribanc, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány már ribanc, aki csak flörtöl mindenkivel?

Figyelt kérdés
De nem fekszik le senkivel,és még csak nem is csókolózik,de mosolyog a pasikra,hülyíti őket.Szép lány,és odavannak érte,de ő nem adja magát.Ez szemétség?
2012. júl. 5. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hülyítés része igen, az, hogy flörtölget...nem igazán.
2012. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szemét, de nem ribanc. A flört sosem volt tiltott, ezt még a kapcsolatban élők többsége is felfogja, hogy néha kell ahhoz , hogy újra magukra találjanak a felek.

De ha sokáig játszol a tűzzel megéghetsz. Pl, ha kifogsz egy idegbeteg pasit... Az még lehet bosszúból meg is erőszakol, aztán majd nézhetsz...

2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Akkor még nem(és tényleg jó érzés több csajt hülyíteni volt rá példa pedig szerintem nem vagyok világszépe most meg bánom hogy nincs senkim)csak tényleg ne juss ágyig mindenkivel
2012. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ribanc egészen mást jelent... ő inkább csak feszegeti a határait, nyilván az irigyei úgyis leribancozzák, de ettől még csak szórakozik egy kicsit. Inkább most csinálja és élvezze azt, hogy tetszik a pasiknak, mint később, egy kapcsolatból tekintgessen kifelé azért, mert anno ezt a részét nem élvezte az életnek :-) nyilván nagyon fiatal még.
2012. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A második jól beszél!
2012. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szűzkurv@
2012. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hülyítés része nekem személy szerint nagyon nem tetszik és elítélem. Úgy értem, ha a lány tisztában van vele, hogy bejön a srácnak, de neki nem jön be az a srác, ennek ellenére adja alá a lovat, flörtölget vele. Ennek szerintem semmi értelme és csak fájdalmat okoz a másiknak. Amennyiben nem tudod, hogy ezzel esetleg hamis reményt keltesz a másikban (mert nem tudod, hogy bejössz neki), vagy tudod hogy a másik is csak játékként fogja fel akkor semmi probléma. Flörtölni jó, de NEM szabad a másik érzéseivel játszadozni.
2012. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!