Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy alkar tetoválás mennyire...

Egy alkar tetoválás mennyire zavarja a munkáltatókat/főnököket? Kérdés kifejtése lentebb.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást a jobb alkaromra, ott is egy jobban látható helyre.. A kérdésem hogy nagyon elfogultak a munkáltatók ilyen helyű tetoválásra? Sokkal nehezebb így munkát találni?

2012. júl. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen munkára. egy szerelőnél, kőművesnél szerintem nem szólnak. de pl. egy ügyvédnél vagy más hivatali dolgozónál lehet hogy nem nézik jó szemmel. de ha pl. hosszú ujjú inget vesz fel akkor már nem is látszik, viszont az rárohad ebben a melegben.
2012. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Idézet álláshirdetésből: "látható helyen tetoválása nem lehet" .
2012. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, rossz első benyomásom lenne az illetőről.


üdv, egy főnök.

2012. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Műszaki eladó a szakmám.. az alkar tetoválás pedig akkora lenne amit egy csuklószorító valószínűleg el tudna takarni.
2012. júl. 6. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy sok munkahelyen az utóbbi időben már nem csinálnak ebből problémát. Még egy pár éve is sokkal több embert zavart, most meg már szerintem annyi embernek van, hogy már nem lehet ráhúzni kapásból valami előítéletet, mert nem csak egyetlen réteghez vagy szubkultúrához kötődik, így többé-kevésbé megszokottá kezd válni. Persze nyilván nem mindenhol elfogadható, de pl. bolti dolgozóknál éppen azt látom, hogy egyre több közöttük a tetkós.
2012. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!