Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetoválásom legyen?

Milyen tetoválásom legyen?

Figyelt kérdés
Már 2 éve gondolkodom tetováláson, mert elég megfontolandó, mivel nem olyan, mint a pc, hogy ha megunom akkor kiveszem. Eleinte a csípőmre szerettem volna vmi szolidat, de gondolom terhesség után az csúnya lenne. Éppen ezért ahova nem bánnám meg az a csuklóm és az alkarom lenne. A csuklómra egy "love feliratot gondoltam szívvel. Az alkaromon meg 1 v 2 sor írást angolul, de nem tudom hogy mi legyen. Semmi ötletem nincs. Tudnátok esetleg segíteni vagy tippeket adni, hogy milyen tetoválás legyen az alkaromon? Valamint véleményt is erről és arról is h csípőmön valóban csúnyán mutatna-e egy terhesség után. 19 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat és segítségeket ! :)

2012. ápr. 14. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A csuklómra én is szerettem volna, de az az igazság hogy ha látható helyen van a tetkó mint pl. csukló nem vesznek fel "igényesebb" helyre dolgozni, de még pincérnek sem:S
2012. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tervezem, hogy ilyesmi területeken dolgoznék, bár sose tudni, hogy hova kényszerül az ember. Alkarra lenne valami tipped, hogy milyen feliratot? Vagy tudsz olyan oldalakat, ahol vannak ilyenek? :)
2012. ápr. 14. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az idézet tetszik nagyon: Don't cry! Just say "fuck you" and smile:)

Ez nagyon illik hozzám és ahogy élem az életem:D

2012. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy legyen egy tetoválásod nem kell halálra keresgéned magad, hogy mit varrass fel. Inkább várj, amíg lesz valami, ami fontos és tényleg jelent valamit.
2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne olyan helyre csinaltasd ahol latod, mert nehany ev utan mar unni fogod. De szerintem valami olyat csinaltass ami valami fontosat jelent szamodra. De ahogy gondolod. En egy masodik fulbevalo lyukat meguntam 1honap alatt es kivettem, de a tetivalas orokre rajtad lesz!
2012. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát így vagyok én is pc-vel...azt bármikor kivehetem. Éppen ezért szeretnék majd olyat amit nem bánok meg..várok amíg egyszer csak találok egy olyat, ami sokat fog jelenteni nekem. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!