Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az bűncselekménynek számít ha...

Az bűncselekménynek számít ha ilyen melegbe meztelenkedek?

Figyelt kérdés
Persze otthon mindig meztelenül vagyok 2 napja vagyok itthon szabadságon azóta semmi ruhát nem vettem magamra, csak akkor amikor átmentem boltba. A közelemben van egy nudista strand kb 3 utcányira, de át tudok vágni a mezőn a földes úton ahol a kutya sem lát meg. igazság szerint most leszeretnék menni oda és nincs kedvem azért ruhát venni magamra hogy 10 perc után levegyem. ezért gondoltam arra hogy kimegyek a kapun magamon egy törölközővel gyors átvágok a mezőn meztelenül és ottvagyok a strandon. Abba beleszólhatnak ha csak törölköző van magamra tekerve? 24/N

#meztelen #nudistra strand.
2012. júl. 7. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nudista strandon vagy, akkor bűncselekmény.
2012. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyát se fogja szerintem zavarni, főleg ha senki nem lát, akkor menj. Ki mondaná meg, hogy a törölköző alatt nincs semmi? Menjél.
2012. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabálysértés, nem bűncselekmény. Tehát pénzbírság járhat érte, de sitt nem.
2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel maximum szabályt sértesz. De ha magadon van a törölköző az már nem számít meztelenkedésnek, legfeljebb azt hiszik igénytelen vagy. De ha esetleg a földes úton ahol senki nincs nyugodtan leveheted a törölköződet legfeljebb ha jön valaki felkapod gyorsan. Én csináltam már ehhez hasonlót. Hogy a város határába mentem ki kocogni persze meztelenül mert nagyon meleg volt és napozni is akartam hogy a fürdőruha ne látszódjon meg. Én pokrócot tekertem magamra senki nem zavartatta magát amint elhagytam a települést pokrócot lehúztam magamról vállamra csaptam, a kívánt helyen leterítettem és egy szál semmibe meg egy cipőbe elindultam futni jó messzire majd vissza aztán napozás. Utána meg meztelenül sétáltam haza mert addigra kezdett sötétedni mire visszaértem a településre, kb 40 perces sétáról van szó. Ha nem látnak meg nincs ezzel baj de ha látsz valakit gyorsan dobd magadra.
2012. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legfeljebb szabályszértés, de a mezőn biztos nem fogsz rendőrer találékozni.

Ha nekem lenne ilyen lehetőségem, én biztos meztelen járnék le nudizni.

2012. júl. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 prorokm válasza:
Szia! Ha rajtad van a törölköző, akkor nem követsz el sem bűncselekményt, sem pedig szabálysértést, mert úgymond "fel vagy öltözve". Alá pedig senki nem fog nézni, hogy tényleg van-e valami rajtd a törölközőn kívül.
2012. júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szabálysértést követsz el ha közterületen meztelenül vagy. De gondolom ha törölközőben mész akkor nem igen szól senki, illetve a határban most maximum ha aratókkal találkozhatsz azok pedig kifejezetten örülni fognak ha egy meztelen 24 éves csajt látnak. Hajrá jó nudizást...
2012. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!