Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek hány barátotok van,...

Nektek hány barátotok van, milyen velük a kapcsolatotok? Van legjobb barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Két olyan ember van, akit a barátnőmnek tudok nevezni. Velük tartom a kapcsolatot, és tényleg mindent megbeszélhetek velük! Remélem, a jövőben is így marad.
2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Addig voltak barátaim míg suliba jártam, azóta (3 éve) senkivel nem beszéltem. Sajnos legjobb barátnőm sincs, ennek szerintem kis korban kell kialakulnia, bár nem törvényszerű. Párommal sokszor beszéljük, hogy jó lenne találni egy olyan párt akik hasonlóak mint mi, lehet kerti parizni, össze járni...de hát, ez csak a sorozatokban van így, legalábbis felénk...
2012. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan akiben teljesen megbízok,de nem is hiányzik.
2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Több haverom van, de igazi barátnőm 3. Örömben, bánatban együtt vagyunk.
2012. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öt-hat haverom van, akikkel eljárni nem szoktunk, csak ha épp találkozunk, akkor beszélünk. Barátom egy sincs.
2012. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

legjobb barátnőm édesanyám,vele tudok mindent megbeszélni,hiába heti 1x látom csak.

legjobb barátom pedig a párom is egyben.

Többi akit barátnak nevezek szintén családból van: édesapám,testvérem,sógornőm.

Sajnos akik voltak legjobb barátok/barátnők mind eltüntek az életemből :/

2012. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazi barátom nagyon kevés van, inkább haverom van sok. De a haverok jönnek-mennek, a számuk is állandó változásban van. Barátnőm 2 van, közülük az egyik a legjobb barátnőm, már 8 éve.
2012. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. júl. 8. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Lemaradtam:(De azért leírom.Régen nagyon sok barátnőm volt suliban,főleg 2 barátnőm volt nagyon fontos,akik a szomszédomban laktak és testvérpótlékok voltak,mert minden nap velük voltam.De most,hogy véget ért a gimi,már szinte senkim nem maradt.Mindenki eltűnt,saját élete lett,aki meg elérhető volt,azokban csalódtam.Úgyhogy most egyedül vagyok.Felbukkan néha néha egy egy régi barát,de velük nem tudok túl sok időt együtt tölteni.Remélem,ez meg fog változni.
2012. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en igazabol ugy erzem neha mintha senkim nem lenne,masik pallanatban meg mintha kozponti szemely lennek.
2012. júl. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!