Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek ha kiderülne hogy a tökéletesnek hitt és eddig legjobb és legboldogabb öt évetek és az ez alatti kapcsolatotok egy durva átverésre alapszik?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a hétvégén a menyasszonyom az eljegyzésünk napján bevallotta hirtelen felindulásból, és félelemből hogy nehogy mástól tudjam meg, hogy a csak neki szexre jó exével az elő hónapunk híján szinte végig kavart. Hogy miért arra csak ma nyögte ki a választ hogy nekem túl kicsi van a párjának meg a számára tökéletes. Bár ő viszont most is ragaszkodik hozzám. Mi a f@sz csináljak most?


Amúgy ma itthon aludtam szüleimnél, és öt év óta először nem a kedvesemmel.


25+/F


2011. aug. 9. 05:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Viszont így az SMS-t nézegetve roppant hülyén érzem magam.
2011. aug. 9. 06:03
 2/18 anonim ***** válasza:
hat ez igen csak nehez ugy! de ha ot csak a sex erdekli akkor nem hiszem hogy kesobb is huseges maradna hozzad. a bizalmatlansag pedig elobb utobb megoli meg a legforrobb szerelmet is. jol gondold at! en szakitanek vele. barmennyire is faj ,az ido megoldja!
2011. aug. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Barátom,téged speciel átbasztak....
2011. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát én nem igazán fiú vagyok. De amit leírsz az sajnos nagyon nem ritka. Amúgy mennyi az annyi? Nem mintha itt sokat számítana. Ez már csak legközelebb lesz mérvadó.

Neki most mi a terve? Elmondta egyáltalán? És ha elmondta hogy mondta el?

Amúgy nem csak a szexről szól egy kapcsolat. És a nők is különtudják ezt sokszor választani, nem csak a pasik.

Te neked ha ez a kapcsolat valami csoda folytán ezt túl élné mi a terved a hozzáállásod a szexhez?

2011. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
még hogy a lányok nem a méretre mennek, haha jó vicc, dobd a fenébe a hülye ribancot, még jo hogy most derült ki és nem tiz év házasság után nem?
2011. aug. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen. Ismerek olyat aki most ment férhez mégis szeretőt tart.

Csak azt nem értem, hogy ezt hogy nem vettededdig észre, ha azt nem is hogy megcsal,de hogy nem jó neki veled...?

Mert egyértelmű, ha a kapcsolat elején nem jó a szex akkor az alapból nem fog örökké tartani.

De fiatal vagy, szóval keress másik lányt és hidd el nem mindenki ilyen.

2011. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd ott halod gondolkodj már ham ost megcsalt akkor logikus hogy később is nagyesélye van rá amugy meg ha nem jó neki a szex amugy is megfog mert nem csak szexből áll egy kapcsolat de a szex sem hanyagolandó dolog....és kiváncxsi lennék az exe miért szakitott velerégebben....
2011. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ő rúgta ki az exét pár hónap után, ami a legviccesebb ha van itt ilyen hogy ő egy f@sznak titulálta. Azt részletezte semmi sem stimmelt náluk, ezek szerint valami mégis.

Nekem jó volt és állítólag neki is jó volt de nem az igazi. És én láttam hogy élvezi, de ő azt mondja hogy mindig is élvezte és élvezni fogja ha lesz tovább hogy én élvezem az együtt létet. De többet nem tudd ígérni. - érts hűsség! Mert erősen utalt rá.

15/3,5 az annyi, és engem az zavar a legjobban hogy eddig soha nem gondoltam hogy kevés lennék és az elmúlt pár napban megtudtam hogy ez csak olyan nők esetén nincs így akiknek nem számít a méret.

Így összegezve és hogy amúgy minden más jó volt, hát nem tudom. A vicc hogy hazugság nem volt csak elhallgatás. Mert ha kicsit nyitottabb szemel járok és nem elég nekem az hogy csak egy f@sz a srác akkor az egész nyilvánvaló lett volna. Az exe amúgy kollégája.

2011. aug. 9. 07:33
 9/18 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit leszarom hogy meg csal-e az ágyban.

Engem nem is az ő, mert neki megbocsátok mert komolyan szeretem. Hanem a nők átverése fáj és az hogy az én méretemmel én nem lehetek az igazi latin lover.

Most a következő kapcsolatom is ugyan erre az átverésre épül majd vagy pechemre kifogok egy lányt akit nem érdekel az intim méret. És a szex sem ennyire.


Javítva: Fiúk ti mit tennétek ha kiderülne hogy a tökéletesnek hitt és eddig legjobb és legboldogabb öt évetek ->is<- és az ez alatti kapcsolatotok ->is<- egy durva átverésre alapszik?

2011. aug. 9. 08:43
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha ezt SMS-ben közölte akkor csak gratulálni tudok neki.

Ilyen amúgy nincs, hogy a te méreted kicsi lenne. SImán elég kell, hogy legyen.

Amúgy azért meggondolnám, mert így még véget lehet vetni a dolognak, de ha akkor lesz ribanc amikor gyereket van, vagy házasok vagytok az már kicsit gázosabb.

2011. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!