Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves szülők! Ti melyiket...

Kedves szülők! Ti melyiket engednétek meg a lányotoknak a 17. születésnapjára: köldök piercing, tetoválás, vízipipa vagy egy hétvégi bulizást a barátaival?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, csak kíváncsi vagyok más szülők hogy viszonyulnak hozzá. Sosem volt 4,5-nél rosszabb átlagom, fül-piercingem már van, és anyuékkal már volt szó a tetkóról, igaz 18. szülinapi ajándékként.
2012. júl. 8. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
17 vagy... menj bulizni és ennyi...:)
2012. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tetkót nem támogatnám, a többivel semmi bajom.
2012. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%
17 évesen más már szül... :p szóvval egy-egy buli lazán belefér, főleg így nyáron :)
2012. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bulizás.
2012. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyiket. :) Bár még csak 5 és 6 évesek a gyerekeim szóval erre majd visszatérek x év múlva:) de piercingem nekem is van (volt) sok fülbevalóm is, tetkót szerettem volna most már öregnek tartom magam hozzá :) (30 vagyok) vízipipában mi van , dohány? akkor meg olyan mint a cigi.

Hétvégi bulizni meg én is 15 éves koromtól simán mehettem, mégse kallódtam el, normális, diplomás ember lett belőlem:) (bár tudom a diploma semmire se garancia).

2012. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Buli, vízipipa, ezek nem okoznak maradandó "károsodást". A tetoválás és a piercing olyan prolis!
2012. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválást csak akkor, ha már régóta szeretné, és teljesen biztos benne, mit akar magára tetováltatni.
2012. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Köldökpiercinget igen, ha normális, igényes szalonban csináltatja, tetoválást nem (nem ellenzem, nekem is van, de még korainak tartom ilyen fiatalon, hiszen még rengeteget változhat az ízlése, vélekedése), vízipipa határeset, de ha nagyon szeretné, meg lehetne győzni, hétvégi bulizást simán, ha azok a bizonyos barátok nem drogkereskedők, stricik, prostituáltak és/vagy maffiózók, szóval ha normálisak :)
2012. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
11 éves korom óta szeretnék tetkót, és még mindig ugyan azt a mintát :) amúgy a szülinapom még jóval odébb van, csak már előre gondolkodok.
2012. júl. 8. 18:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Köldök és buli.

A többi ráér. :)

2012. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!