Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem visszataszító?

Csak szerintem visszataszító?

Figyelt kérdés

Csak szerintem visszataszító a fiatal (és később megöregedő) lányok dekoltázsán a tetoválás?

Engem borzasztóan zavar, szerintem abszolút nem nőies.

Meg véleményem szerint a 17-18 éves kislányok nem is tudják mit csinálok ilyenkor.. Mármint oké, egy-két agyonretusált képen néha mutatósan néz ki egy dögös nőn a mellkastetkó, de kicsit furán érezném magam ha nekem lenne és nem pólót akarnék felvenni..

Meg hogy néz már az ki esküvői ruha mellett? :\

(mondjuk így, és ezen is van nem kevés retus: [link]

Szerintem nem szép és nőies, kifejezetten buta divathóbortnak tartom, amit később megbánnak a lányok.

Meg mi lesz ha később emiatt nem kapnak meg egy munkát vagy stb?

Tudom, a világ egyre jobban elfogadja a tetováltabb embereket, de egy nőn azért ez mégis csak sok.. Nem kell ennyi eladó rocker vagy goth boltba.


Egyébként nem kell lehurrogni, van 2 tetoválásom is, de takarható helyen, amiatt, ha olyan közössége kerülök az életben, ahol nem nézik jó szemmel.


Mi erről a véleményetek?

21/L



2012. máj. 26. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

A link helyesen ( hátha valaki nem tudja, mit kell tenni, hogy jól betöltse. :)) :

[link]

2012. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, erre nem is figyeltem annyira :)
2012. máj. 26. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem egyik linket se hozta be :S

de am én is láttam már olyat, és nekem se tetszik! Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy mi lesz majd ha 60 éves lesz? Akkor is fog neki tetszeni? :D

Én biztosan megbánnám..

2012. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Engem annyira nem zavar a dolog, de végül is egyetértek veled, kérdező.


Én 20-22 éves kor előtt nem engedélyezném a tetoválást.

Pl. én kb. 15-17 éves koromban teljesen meg voltam bolondulva, tetoválást akartam a csuklómra, kezemre, derekamra, és oda előre is a csípőhöz meg még isten tudja hova. + A piercingek...

De nálam ez kicsit más volt, mint a fellángolás, mert évekig akartam és magamnak terveztem meg az egészet, hogy jelentése is legyen számomra.

Aztán ahogy gyűjtöttem rá a pénzt valahogy egyre kevesebb volt a szabadidőm, örültem ha aludni jutott idő. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy eltelt még pár év (azért nem csináltattam meg őket külön-külön, mert én egyszerre akartam, vagy legalábbis majdnem egy időben mindet) és már nem is érdekel.

Pedig tisztán emlékszem az érzésre, hogy mennyire komolyan gondoltam. Én elég felelősségteljes gyerek voltam, engem is meglep, hogy mennyire komolyan gondoltam akkor a tetoválást, most pedig minden zuhanyzáskor hálás vagyok, hogy nem csináltattam meg őket. :)

Másrészről a stílusom is változott egy keveset, sosem hittem volna, hogy képes leszek valaha nőiesen öltözködni. Igaz most sem áll túl közel hozzám az elegáns, nőies stílus, de azért örülök, hogy nem csináltattam meg a tetoválásokat, mert most nevetségesen néznék ki és alig lenne ruha, amit felvehetnék.

Ráadásul nem tudom mennyire vennének komolyan, mert mindezek a marhaságok ellenére én az orvosi szakmában vagyok érdekelt. Most már én is aláírom, hogy lehet valaki bármilyen profi, azért furcsán néznének rá a kollégák, ha tele lenne tetoválással. A piercing még csak-csak, azt ki lehet venni és talán a helye sem marad meg annyira.


Másrészről így tényleg még egy nyakláncot sem tud felvenni az illető, mert furcsán nézne ki. Bár ezzel amit a képen látható nő visel még elmegy...


Amúgy nekem nem is ezzel van problémám, mert engem amúgy nem zavar, mindenkinek a saját élete...

De nem bírom megérteni, hogy ez tényleg ennyi embernek tetszik?

Pl. a fotódon szereplő is annyira giccses és ízléstelen szerintem. Ráadásul olyan tucat már.

De én azt sem értem, amikor kis mancsnyomokat tetováltatnak a nők a mellükre... :DDD

2012. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig én leteszteltem a linket, anélkül el sem küldtem volna. :/

Egyébként annyit kell csinálni, hogy kattintasz arra, amit a kérdező linkelt és mivel hibát ír ki, a végéről letörlöd a zárójelet és enter.

2012. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
2012. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Utcsó link jön be,mindenképp kell a link elejére a http://www .......

Amúgy..mindenkinek a saját élete,nem közvélemény miatt csinálják valószínűleg. Ám tényleg bizarr látvány egy ilyen lógó bőrön már..de ha megnézed a szilikon mell is jól mutat míg egybe van az illető..és ilyenné válik öregkorodra:

[link]


Ennek a nőnek pl a tetkó még így sem gáz: http://www .lastsparrowtattoo.com/forum/attachments/tattoo-101/4923d1301673819-old-tattoo-photos-trs-mom-lyle-tuttle-tattoo-1969.jpg

2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó, de valószínűleg az ilyen lányok az ilyen srácoknak jönnek be.
2012. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit vicces, hogy kislánynak mondasz egy 18 éves lányt, mikor te sem vagy sokka idősebb. Azt hittem legalább egy 40-50 éves nő fogalmaz így, de sebaj. Ugyan nem tudtam megnyitni a linkedet, de nekem semmi bajom a tetoválásokkal, akárhol is vannak. Én is szeretnék majd. Ez az egyik. A másik, hogy nem érdekel, hogy más mit csinál a testével, az az ő dolga, ha csúnyán néz ki esküvői ruhában. Te foglalkozz a saját testeddel és azzal, hogy te jól nézz ki az esküvői ruhádban. Nyilván neked se tetszene ha valaki kritizálna. A munkahelyeknek meg szerintem nem külső alapján kéne ítélniük, hanem, hogy ki hogyan végzi a munkáját. Sosem értettem, hogy a kettő hogy függ össze. A harmadik dolog meg, hogy arra is megvannak a megfelelő eszközök ma már, hogy egy nem kívánt tetoválást eltávolítsanak.

21/L

2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!