Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha ti gyanítanátok - jelek,...

Ha ti gyanítanátok - jelek, esetek - hogy anyukátok megcsalja apukátokat - pofátlan módon még le is húzza anyagilag - akkor szólnátok erről apukátoknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy rávezetném a témára hogy pl.: anya már megint mennyi pénz vett el tőled? Hova megy most és kivel? és apud csak összerakja a dolgot.
2012. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én helyzetemben? Semmiképpen. De erre nagyban rájátszik, hogy borzasztó apámmal a kapcsolatunk, és még örülnék is, ha anyám csalná.
2012. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos hogy nem asszisztálnék hozzá. Elsőnek anyukámmal leülnék beszélgetni és elmondanám neki, hogy tudok mindenről és vagy leáll ezzel, vagy elmondja a teljes igazságot apukámnak. Senkinek se jó rossz kapcsolatban élni. Se a férjnek, se a feleségnek, se a gyereknek.
2012. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem szólnék, még akkor sem, ha csak ez feltevés. Anyukámmal beszélnék előbb erről. Megkérdezném, hogyan képzeli a továbbiakat, és hogy elmondja e apukádnak? Neked nem szabad ebbe beleszólnod.
2012. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már régebben egyszer mondta nekem anyum hogy "bepasizott" akkor nem szóltam apunak, de anyuval is megszakítottam a kapcsolatot egy jó félévre. Sajnálom aput, mert ő tartja el anyut már 23 éve - mióta én megszülettem - és az utóbbi időkben elég sok hitelt is vett fel, hogy megtudjanak élni 2-en - én elköltöztem már 3 éve - és közben lett egy kis családom így már nem tudok neki segíteni anyagilag, viszont látom hogy milyen nehéz neki. Nem tudom mi lenne a helyes? És hogy hallgatna e rám egyáltalán. Elég jó viszonyunk van, viszont anyu piszokul tudja manipulálni.
2012. júl. 9. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!