Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéltetek a fiútokról...

Hogyan beszéltetek a fiútokról apukátoknak?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy 14 éves vagyok és én vagyok az egyedüli gyereke apunak..és általába a lányos apukák szigorúak a fiúkhoz..hát ez nincs másképp nálunk se..apukám nagyon jófej olyan mint a legjobb haverom..minden hülyeségbe benne van..de ha fiúkról van szó..pff :D

Egyszer beszéltem vele erről komolyabban de csak próbáltam a témát felhozni és akkor mondta hogy megengedi hogy legyek fiúval persze..de máskor meg mongyuk viccből de azért szokta mondani hogy kitekeri a nyakát a fiúnak stb..:D

Nah mindegy..a lényeg hogy most van egy fiú akivel komolyan gondoljuk..és el szeretném mondani apunak csak nemtudom hogy hogy kezgyek bele mert eleve nem tudom elképzelni hogy leülünk és erről beszéljek vele..másrészt meg félek hogy mit szólna hozzá..hogy abban a pillanatban ideges lenne-e vagy sem..légyszii írjátok meg hogy ti hogy beszéltetek erről apukátoknak (csak a lányok írjanak) és esetleg tanácsokkal örülnék ha ellátnátok :$:)

Hogy hogyan is hozzam föl a témát..:)


2011. jan. 31. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Húú. hát apuval és velem ugyan ez a helyzet!! :D


Szerintem az apukák sokkal jobban zavarban vannak mint te.

Szóval emiatt nyugodj meg. Hidd el, hogy a fiút se fogja kikergetni a világból! Tudja apukád is, hogy "eljött a te időd", mármint, hogy pasizz meg stb. Szerintem ne aggódj minden rendben lesz!!

Hajráá. (:

2011. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég laza apukád van ahhoz, hogy egyik nap odaállj elé, és közöld: "Apu, hétvégén szeretnék áthívni egy fiút, akit én nagyon megkedveltem. Szeretném, hogy megismerjétek egymást!" Szerintem meg fog lepődni, aztán zavarba jön, végül pedig jól fog esni neki, hogy a pasizás sem veszi el az eszed, még akkor is gondolsz rá, és nem titkolózol előtte.
2011. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: És te már beszéltél apukáddal erről ? :D

És köszönöm a választ :)


Második válaszoló:Csak az a baj hogy nem tudom hogy kérdezzek rá..meg most a semmiből hozzam föl a témát neki?:D

2011. jan. 31. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk annyira durva volt a helyzet, hogy anyukám mondta el neki, amikor én nem voltam otthon,mert nem biztos h élve maradtam volna....

Ennek 5 éve.

Azóta aztán férjhez is mentem a fiúmhoz, és élünk :) csak a kezdet volt nehéz!

2011. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hazakisért egyik délután, és apu pont kijött , ugyhogy bemutattam, de csak igy, hogy apu, ő x.Péter. Kezetfogtak, ennyi. Aztán két nap mulva be is hivtam hozzánk. Aztán jött egyre többet. Igy fokozatosan. Ha jól emlékszem túl sokat nem beszélgettek egymással. 1 évig voltunk együtt , 16-17 éves koromban.
2011. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Igen, én beszélgettem vele. :)

Szerintem tök jól fogadta. És tényleg ne izgulj! Ha nagyon jóban vagy apuddal, akkor biztos, hogy úgy fogja felfogni, hogy ha te boldog vagy akkor ő is :)

Ja és majd ha túl vagy rajta akkor lécci írd le hogy mi volt ;)

2011. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!