Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről akiknek az eggyik kezén 6 újj van?

Figyelt kérdés
például az eggyik kezén 6 újj van de a másikon normálisan 5 van és a lábain is normálisan 5
2012. júl. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első gondolatom az lenne hogy ő valószínűleg 6 ujjal született.
2012. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem hallottam még olyan szóról, hogy "újj".

2. Semmit nem gondolok.

2012. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kevesen tudják, hogy a 6 ujjal születés gyakoribb is lehetne, mintsem gondoljuk.

A sokujjúság (5-nél több ujj) génje a domináns gén az emberi genom-ban. Az ötujjúság egy igen elterjedt, mindazonáltal recesszív gén eredménye...

2012. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én észre sem veszem. Van egy sulitársam, neki meg pont, hogy csak négy ujj van az egyik kezén. Ezt én egy teljes évig nem vettem észre, utána is csak azért, mert mások mondták.
2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy egészen kisgyerekkorában is hat ujja volt. Újjról még nem hallottam.
2012. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hinnye! Tisztelném benne a TÁLTOS-t...:-)


Egyebekben meg annak a válaszolónak van igaza, aki a recesszív gén időnkénti manifesztálódásáról írt.

2012. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát bocsi rosszul írtam ujjra gondoltam amugy úgy tudom hogy ök a táltosok varázslok
2012. júl. 9. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőre érdekesnek találnám, hosszútávon meg tökmindegy...
2012. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!