Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ennek...

Szerintetek van értelme ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés
Van egy olyan oldal amit, ha beírtok a google-be akkor rögtön kidobja az elsőt azt hiszem 100 fekvőtámasz. És itt van egy edzés terv ami 6 hetes és , ha elvileg megcsinálom, akkor 6 hét múlva letudok nyomni 100 szabályos fekvőtámaszt.
2010. nov. 1. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nem mondom rá zsigerből hogy hülyeség, mert le tudod, de fölösleges ilyen empirikus képletekkel dolgozni.

fokozatosan minden nap egy kicsivel többet csinálsz, aztán egyszer csak eléred.

2010. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokat érsz 100 szabályos fekvőtámasz lenyomással ha elmész a konditerembe és még 50kilót is alig birod kinyomni fekve néhányszor,én is így voltam vele aztán nagyot koppantam, 65szabályos fekvőt tudok lenyomni, fekvenyomás pedig 80kg 7x a legjobbam
2010. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fittebb leszel tőle? Valamelyest biztos, hiszen edzel.

Megcsinálnád ugyanezt, ha nem lenne leírt terv, hogy mikor mennyit csinálj, csak úgy magadnak érzésre, hogy mindig egy picit többet, amíg el nem fáradsz? Lehet, de nem ez a jellemző, általában az embereknek jobban szokott menni, ha le van írva egy terv, hogy a mai nap ennyit kell teljesíteni, mintha a saját kitartásukra és elszántságukra lenne csak mindig bízva, hogy ma mennyit csináljon.

Veszteni semmiképp nem fogsz vele.

2010. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen egyébként véletlenül találtam rá. Eddig úgy csináltam ,illetve kezdtem, h naponta megcsináltam annyit amennyit kedvem tartott volt 100-150, esetleg 50. De Azért én kipróbálom, nincs mit vesztenem. Fekve is szoktam nyomni télen belement a 70-be 4. De fáj a vállam ezéért nem is nagyon akarom erőltetni.
2010. nov. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!