Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés és élvezet a kettő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés és élvezet a kettő együtt lehetetlen?!

Figyelt kérdés

Nem is olyan könnyű dolog a fogamzásgátlás ha jobban belegondolsz. A védekezés két leggyakoribb módszere közül ti melyiket választjátok?

Gumi: a legtöbb pasi nem szereti, és tény, hogy sokkal jobb nélküle, érezni a párodat.

Tabi: hormonbomba, és ha nem lenne az, nem lennének mellékhatásai. De rengeteg mellékhatás ismert, olyan is ami elég súlyos. Pl. a depresszió, hízás, és abbahagyás után nehezebben esel teherbe (hogy csak néhányat említsek.) Ráadásul olyat is hallottam már, hogy valaki tabi mellett esett teherbe.

A többi módszer pedig vagy nem elég biztonságos, vagy csak idősebb korban ajánlott.

Na meg persze maradt még a sokaknak jól bevált "megszakításos védekezés". Aminek azért ha belegondolunk van előnye is pl anyagilag és hogy érezhetitek egymást persze a megszakítás rontja az aktus minőségét és elég felelőtlen dolog is ez.

Ti melyiket választottátok?


2010. ápr. 19. 14:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
a megszakitás olcsó? ha besikerül 1 gyerek, akkor az 30000 ft, a lelki kárról pedig nem is beszélve.
2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
mi például felelősen döntünk, mert felnőttek vagyunk, nektek nem ártana még felnőni
2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
az mindegyik mellett ugyanannyi ha besikerül a baba, de én most magáról a védekezési formáról beszéltem...
2010. ápr. 19. 14:26
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Tablettát szedek, olcsóbban jön ki mint az óvszer, nekem semmilyen súlyos mellékhatás nem jött ki, csak a pozitívak (szebb bőr, nem görcsölök mensi alatt, kevesebb napig is tart), ezenkívül ha rendesen szeded akkor 99,99%-ban véd a terhességtől, csak nem szabad elfelejteni bevenni, meg kiegészítő védekezés kell, ha utána pár órával hánysz/hasmenésed van, vagy antibiotikumot szedsz.

Szerintem tökéletes megoldás, elég könnyű, és hasznos is, legalább rá vagyok kötelezve, hogy eljárjak a nőgyógyászhoz vizsgálatokra meg rákszűrésre, amivel amúgy lehet, hogy nem foglalkoznék.

Meg kell találni a megfelelő tablettát, ami nem vágja taccsra a hormonháztartásod.

16/L

2010. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
én is felelősen gondolkodok csupán leírtam a tényeket... a tabi mellett egy ismerősöm például szinte alig kívánta a szexet...akkor ez a "jó"?
2010. ápr. 19. 14:28
 6/43 anonim ***** válasza:
az ismerősödnek lehetett volna annyi esze, hogy kér a dokitól egy hormonvizsgálatot és másik tablettát
2010. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Igen, de lehet, hogy ha leállsz vele és babát akarsz majd nehezen fog összejönni...mindegyik védekezési módszerben van kockázat..
2010. ápr. 19. 14:30
 8/43 anonim ***** válasza:
A mai gumik már rohadt vékonyak, úgyhogy kb ugyan olyan élményt nyújt mint nélküle. Mi az, hogy nem szereti? Gyereket nevelni szeretne? Nem vagy még felnőtt nagyon úgy fest.
2010. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
nézd, a tabi mindenkire másképp hat. az esélyek a terhességre pedig nem ugyanannyik minden védekezési formánál. megszakitásnál magas, tabinál meg csak 0, 1.
2010. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
ja, és kérlek, ne általánosits. én pl. nem hiztam a tabitól, és nem hormonbomba. olvastad már akármelyiknek is az összetevőit, illetve, h miből mennyi van benne? nem, ugye? akkor addig ne terjessz ilyen hülyeségeket, h hormonbomba. a megszakitásról, meg arról, h ez olcsó, csak annyit, h barátnőm párszor csinálta igy, és terhes lett. nesze neked, biztonság.
2010. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!