Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a Magyarok?

Miért ilyenek a Magyarok?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon furcsa akikel régeben jól megvoltam vagy barátok voltunk bár ezekszerint nem olyan jó barátok. Mostanra ugy veszem észre nehezükre esik egyeseknek vagy nem is akarnak válaszolni pl facebookon.

Helyzet az hogy külföldre szeretnék költözni ezért előfordul hogy kb 2 évente Kanadába megyek fél évre.

Nem tudom emiatti irigységből vagy mi miatt lettek ilyenek a magyar ismerőseim?


2012. júl. 12. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem etnikai vagy nemzeti vonás, hanem a te emberi kapcsolataidat írja le.


Vagy egyszerűen csak eltávolodtatok egymástól, nincs közös téma.

2012. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja! Lehet 1-2ember irigységből nem ír vissza, lehet, hogy a többi ismidtől egyszerűen eltávolodtál vagy nincs összhang...
2012. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Ha nekik is ilyen helyesírással írsz és van egy cseppnyi igényük a jóra, akkor teljesen érthető a viselkedésük. A magyar az melléknév, érted? ÍGY NEM NAGYBETŰVEL KEZDJÜK! Tanuld meg a saját anyanyelved, ahelyett, hogy a hülyeséget másolnád. Egyébként lehetnek irigyek is, de ennyiből igazán nem lehet eldönteni, nem adtál meg semmilyen körülményt, még azt sem tudjuk mennyi idős vagy, ilyenek.
2012. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt nem nemzeti vonásról van szó, hanem egyéniről.


Ők nem írnak neked vissza, mert valószínűleg nem érdekled őket.

Ez van.

2012. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!