Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mással is van olyan, hogy...

Mással is van olyan, hogy bizonyos embereket már első látásra unszimpatikusnak talál, de ennek nincs valódi alapja?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtem. Én legtöbbször már első találkozáskor megérzem, hogy ki az, aki szimpatikus, akivel jól ki fogok jönni. És hogy ki az, aki antipatikus, akivel óvatosan kell bánni, nem szabad előtte teljesen megnyílni. Nekem semmilyen különleges 6. érzékem nincs, csak ez az egy. És az esetek 99%-ában bejön.

A dolog lényege az, hogy igazából nincs különösebb okom rá, hogy ellenszenvesnek találjam az illetőt. Csak a kisugárzásából érzem, még akkor ha, egyébként nyájasan viselkedik. Ha megpróbálom bemesélni magamnak, hogy idióta paranoiás vagyok, és hogy ennek nincs semmi valóságalapja, így nem hallgatok ezekre a megérzésekre mindig ráfázok. Szerintetek ez normális?


2012. júl. 12. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már rájöttem, hogy az ilyenekre hallgatni kell. Be szokott jönni. aki ellenszenves, annak nem is adok esélyt, mert úgysem fog rokonszenvessé válni később sem, nem véletlenül alakul ki azonnal egy érzés benned!
2012. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. És irigyellek, mert nekem ez nem megy ilyen jól. Örülj neki.-
2012. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jahh, pont ez van velem, általában bejön
2012. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!