Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fent van a neten Bándy Kata...

Fent van a neten Bándy Kata utolsó térfigyelő kamera felvétele?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy feltették valahova, de levették, valaki tudja az oldalt vagy lementette esetleg?

2012. júl. 13. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Én is keresem már napok óta, de nem találom. Olvastam hogy sokan látták, és látszik rajta, hogy részeg.
2012. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nekem ezt linkelték:


[link]


Kb minden második alkalomkor nem nyílik meg, amúgy egyszer nagyjából sikerült lejátszani, de semmi térfigyelő kamera felvétel nem volt benne.

2012. júl. 14. 12:54
 3/18 A kérdező kommentje:
2012. júl. 14. 12:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ebben semmi térfigyelő. Amúgy azt olvastam, aki látta a felvételt azt írta, hogy az látszott, hogy nagyon lóbálta a kezeit (nagy volt a kilengés), nem úgy ment, mint aki rendesen sétál.
2012. júl. 14. 13:03
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hol láthatták a felvételt, de több hozzászólásban is olvastam, hogy "láthattuk a felvételen, hogy enyhén szólva is spicces", "felvételen látszik, hogy részeg", ilyeneket írnak a fórumokban.
2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de nem értem! Ha egy nő totál részegen, meztekenül fetreng az út szélén, akkor már megéremli a sorsát?! (tudom nála nem ez volt a szitu, csak egy szélsőséges példát hoztam fel)

Én borzasztóan sajnálom szerencsétlen lányt, és egyáltalán nem érdekel spicces volt-e azon az éjszakán vagy sem! Teljesen lényegtelen! Szülinapi bulin volt, lehet ivott, és akkor mi van? Mi jelentősége ennek? Ez egy borzasztó tragédia, nem kéne azt elemezgetni, milyen állapotban ment haza!

2012. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Senki nem írta hogy megérdemelte. Te ezt hol olvastad? Fórumokon írták sokan akik látták, hogy nem volt józan, talán ezért nem is tudott megfelelően védekezni, kiabálni, stb... Ja, és attól hogy te nem tudod, rengeteg ilyen borzasztó gyilkosság történik. Csak a mi környékünkön az utóbbi időben 4 lányt öltek meg hasonlóan. Róluk nem beszél senki, és nincs is ilyen nagy összegű vérdíj kitűzve. Pedig ők is fiatalok, szépek, és valakinek a gyermekei voltak. Sajnálom én is a pécsi lányt, meg az összes többit is, és nem az számít hogy fiatal volt e, vagy szép, akkor is borzasztó egy ilyen gyilkosság, ha egy idős takarítónő az áldozat!
2012. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Arról sem beszél a média hogy az elkövetők szinte mindig CIGÁNYOK!Ahogy az ő gyilkosa is cigány!

Remélem ennek lesz most már valami következménye!

2012. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy a térfigyelő kamerafelvételeken nem látszik a gyilkos? Azt vallotta, hogy együtt sétált az áldozattal a gyilkosság helyszínéig.


"P. László vallomása szerint egyedül követte el a bűncselekményt, szexuális indíttatásból. A fiatal nőt nem ismerte korábbról. Azért végzett vele, mert nem akart vele közösülni. Ott fojtotta meg áldozatát, ahol a holttestet megtalálták. Oda gyalog mentek, a lány - a férfi vallomása szerint - önszántából ment vele, útközben beszélgettek. "

2012. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azon a részen már nincsenek kamerák, pécsi vagyok.

De amúgy sem hihető, hogy hajnali 2-kor ismeretlen "ember"-rel önszántából együtt sétált volna...

2012. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!