Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fent van a neten Bándy Kata...

Fent van a neten Bándy Kata utolsó térfigyelő kamera felvétele?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy feltették valahova, de levették, valaki tudja az oldalt vagy lementette esetleg?

2012. júl. 13. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez egy kihalt környék vagy sokan laknak arra? Hihetetlen, hogy nem hallott senki semmit. Meg az is érthetetlen, hogy a gyilkosnak van barátnője, mégis megöl valakit csak mert közösülni akar? De végül is meg sem erőszakolta, azt írták. Értelmetlen az egész.
2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Utolsó: Senki nem írta hogy megérdemelte. Te ezt hol olvastad? Fórumokon írták sokan akik látták, hogy nem volt józan, talán ezért nem is tudott megfelelően védekezni, kiabálni, stb... Ja, és attól hogy te nem tudod, rengeteg ilyen borzasztó gyilkosság történik. Csak a mi környékünkön az utóbbi időben 4 lányt öltek meg hasonlóan. Róluk nem beszél senki, és nincs is ilyen nagy összegű vérdíj kitűzve. Pedig ők is fiatalok, szépek, és valakinek a gyermekei voltak. Sajnálom én is a pécsi lányt, meg az összes többit is, és nem az számít hogy fiatal volt e, vagy szép, akkor is borzasztó egy ilyen gyilkosság, ha egy idős takarítónő az áldozat!"


Amikor írtam a választ még fent volt néhány komment, arra reagáltam. Azóta szerencsére törölték őket, így valóban kicsit érthetetlen amit írtam.


Amúgy félek lesz itt még téma ez az ügy! Most, hogy meg van a gyilkos annyira eldurvultak a neten a hozzászólások... Nem tudom mi lesz a vége, de emiatt a féreg miatt remélem több ártatlan élet nem lesz kioltva. :(

2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11-nek:

"Utolsó: ez egy kihalt környék vagy sokan laknak arra? Hihetetlen, hogy nem hallott senki semmit. Meg az is érthetetlen, hogy a gyilkosnak van barátnője, mégis megöl valakit csak mert közösülni akar? De végül is meg sem erőszakolta, azt írták. Értelmetlen az egész."


Az a környék a Zsolnay gyár környéke. A pécsieknek mindig is szívfájdalom volt, hogy az egykor a világ egyik leghíresebb és legnagyobb porcelángyárából mi lett. Lepusztult, csak úgy mint a környéke, ahová a cigányokat telepítették be egykor. Tudni kell, hogy azon a részen a többség még mindig fehér és a cigányok közül is csak néhány család balhézik.


Amikor Pécs elnyerte a kulturális fővárosi címet, akkor a Zsolnay gyárat és környékét elkezdték rendbe rakni. Nem tudom pontosan, de több mint 10 milliárdot költöttek rá, azóta teljesen felújították a gyárat és a mauzóleumot, odaköltöztették az egyetem művészeti karát, a bábszínházat meg még néhány kulturális egyesületet.


Ezzel párhuzamosan az ingatlanosok is kezdték felkapni a környéket, az utóbbi években sorra épültek ott az új társasházak. Ha nézted a híreket, akkor láttad, hogy Bándy Kata is egy ilyen újépítésű házban lakott. Viszont azt is lehetett látni, hogy mellette két oldalról a "putri" van. Sajnos bőven többségben vannak az ilyen lerobbant viskók, mint a rendes házak.


Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nagyon vegyes azon a környéken az utcakép. Látható, hogy elkezdődött valami, de az is hogy megállt. A Zsolnay Kulturális Negyed sem túl sikeres, pont amiatt, hogy estefelé arra jóérzésű ember nem szívesen sétál, mert tuti, hogy belekötnek. Azzal a néhány balhés családdal van a gond.

Megjegyzendő, hogy a város ismert kupijainak többsége is azon a környéken van.


No meg azt is meg kell jegyezni, hogy Bándy Kata lakása és az a hely, ahol a holttestét megtalálták, ugyan nincs egymástól messze, de az alatt a pár száz méter alatt is változik a környék, a lakóházak között egy erdős rész található, melynek egy része viszonylag rendben van, játszótér van rajta, de a "bokrok mögé senki sem mer menni".

2012. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Elég érdekes hogy egy pécsi magyar azt nyilatkozta hogy más sokszor kértek segítséget a rendőrségtől és az önkormányzattól ezek miatt a mocskos cigányok miatt,mert egyszerűen már nem bírnak élni miattuk akkora veszélyt jelentenek rájuk,most meg a polgármester azt nyilatkozta hogy nagyon megrendítette ez az eset és majd ő kiáll a pécsiek biztonságáért...EDDIG MIÉRT NEM TETTE?

Magyarországon miért kell mindig tragédiának történnie hogy változás történjen?A cigányproblémáról az egész világ tud,nem hogy az országunk,MINDENHOL csak bajt okoznak,mégsem tesznek ellenük semmit,mert azonnal jönnek a liberális jogvédők verni az asztalt.Na ezen itt az idő túllépni és megnevelni a cigányokat!

2012. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző.Csak kimaradt,hogy a pécsi emberek sokszor kértek segítséget a rendőrségtől,az önkormányzattól,azok meg mindig csak a vállukat rángatták és nem történt semmi!
2012. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ava87 ***** válasza:

"Azon a részen már nincsenek kamerák, pécsi vagyok."

Tudtommal a Ledina cukrászda kamerájáról van szó, az rögzíthette.

2012. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam el senki kommentjét, mert senkié nem érdekel.


Én láttam a képet. Nem felvétel, egy kép. Egy darab képkocka. Nem mentette le senki, mert gyorsan történt az egész. Egy srác feltette, megkérdezte, az ismerősök szerint ez Kata-e? A barátnője jelentkezett, hogy igen, és kérte a fiút, hogy azonnal vegye fel a kapcsolatot a rendőrséggel. A fiú azt mondta, rendben. Eltelt egy-két perc, mire a fiú írt, hogy bocs, de a rendőrség utasítására le kell vennem a képet, és puff, a kép eltűnt. Ennyi volt. Később a hírekben ekkor módosították az információkat, hogy a "nemtudommilyen" utcáig következő a haladása.

2012. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
2012. júl. 24. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!