Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Számíthatok-e bírságra ha...

Számíthatok-e bírságra ha bementem a behajtani tilos táblán, de utána kitolattam szinte azonnal? (Térfigyelő kamera van sajnos)

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lefüleltek, biztos megbüntetnek. Komoly vétségnek számít, ugyanis szembeforgalom van, az utca egyirányú. Én is jártam így egyszer, de nem füleltek le. A szemben jövő figyelmeztetett.
2012. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a táblát egyáltalán nem lehetett látni (takarja egy fa vagy bokor, stb) akkor még lehet esélyed.
2012. jún. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mekkora gáz...

Mármint,hogy az ember téved egyet és máris attól retteg,hgy megbüntetik-e.Azért,mert van is oka rá.A rendőrök meg verik a mellüket,hogy micsoda eredményeket értek el a balesetmegelőzésben.

Ha szerencséd van,épp akkor nem arra nézett a kamera vagy az orrát túrta a husi.

2012. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én anno nem egy irányúba,hanem buszsávba mentem be olyan utca,hogy csak buszok mehetnek rajta .. talán volt 1 éves a jogsim persze hogy ott volt a rendőr... -.- rögtön jött is a 15 ezressel csekkel,persze miközben töltötte ki 2 autó haladt el mellettünk abban a sávban, le se szarták.
2014. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!