Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felesleges kiakadnom rá...

Felesleges kiakadnom rá ezert, vagy mondjam meg neki, h picit zavar?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnőmröl van szó,aki szinte a testvérem.

A kapcsolatunk mindig is jo volt,most is jol müködik,kivéve egy dolgot.Neki 3 honapja van pasija,és amiota van neki,azota sose megyünk együtt szórakozni sehova,nekem is van pasim,de en attol mindig hivtam őket is.De engem sosem hiv el magaval már 3honapja,és rosszul esik nagyon.Meg kérdem,h hova megy elmondja,és annyi,meg meg kérdi h én .Ez engem nagyon zavar,de nem szoltam neki,mert nem akarok össze veszni vele.Am meg nem hanyagol el ,mert 7köznap szokott velem is lenni,mindig eljön ,felhiv.Csak ez az egy.Én 17 ő 19


2012. júl. 13. 12:00
 1/5 anonim válasza:
Mondd meg neki!!
2012. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kiakadnod rá ezért szerintem felesleges, de ennek ellenére elmondhatod neki, hogy örülnél ha néha elmennétek együtt szórakozni, mint régebben, mert ez neked hiányzik. Persze normális hangnemben, nem sértettként.
2012. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


A 3 hónap még nem túl sok idő. Valószínűleg még most ismerkednek és a barátnőd a rózsaszín felhőben lebeg, amikor kettesben lehetnek. Szerintem adj nekik még egy kis időt. Ha nagyon zavar a dolog, akkor óvatosan említsd meg neki, hogy "Milyen jó lenne megint együtt bulizni!".

2012. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még olyan fázisban van, amikor szívesebben megy el valahova kettesben a párjával. Van, aki egyszerűen ilyen, vagy az elején ilyen, amíg jobban megismeri a másikat. Legyél vele türelmes, de persze elmondhatod neki, hogy szeretnéd megismerni a párját, ezért néha csinálhatnátok 4-esben programokat. Viszont te nem a párjának vagy a barátja, hanem neki, ezért ha inkább egyedül szeretne veled találkozni, a párja nélkül, akkor azt is értsd meg, mert gy olyan dolgokról is beszélgettek, amit a párjának nem feltétlenül kell hallania. 24N
2012. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,h nem ck 2be mennek el,hanem a pasiának a baratnői is mindig velük vannak,3,4 csaj,mert ezek a pasiának a legjobb baratnői.
2012. júl. 13. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!