Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton meztelenül...

Anyám folyton meztelenül mászkál itthon, hogyan mondjam el neki, hogy zavar? 14/F

Figyelt kérdés

Mindig is ezt csinálta, de régen valahogy nem zavart. Miután hazajön, levetkőzik, letusol (nyitott ajtónál) és nem vesz magára semmit, elkezd főzni, takarítani, tévézni stb...


Nem tudom, hogyan kéne megkérni, hogy legalább egy alsót vegyen fel, mert mindig is így éltünk és eddig nem mondtam, hogy zavar, de igazából már tényleg kezd irritálni, egy barátomat sem hívhatom fel, mert félek, hogy anyám éppen meztelen. :/


Hogyan lehet ezt megbeszélni anélkül, hogy megsértődne?

(Csak ketten lakunk, nincs tesóm, se apám. Ja és lehet gáz, hogy ezt is kiírom, de muszáj: nem vagyunk cigányok és nem falun vagy tanyán lakunk hanem panellakásba, szóval extra ciki, mer szerintem a szomszédok is beláthatnak néha, de nemtom)



2012. júl. 12. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
egyenes tiszta határozott fellépés legyen!!!!anya ne csináld mert zavar!!
2012. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
mond meg neki hogy nagyon illetlen amit csinál!!!
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
szerintem vidd fel valamelyik haverodat váratlanul és anyu nagyon hamar le fog szokni a meztelenkedésről
2012. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
93%

Hát, ez elég durva... , mint valami amerikai gengszter, hippi filmben :D Mondd meg neki, hogy neked nem tetszik amit látsz és vegyen fel valamit magára... (feltéve, ha nem tetszik)


Amúgy van egy jó film: Megöltem az anyámat... pont az anyai kapcsolatról szól, ha nem képes felvenni semmit, akkor nézd meg ezt a filmet és próbáld meg elfogadni, bár lehetetlen, hogy menne..

2012. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Dávidmester13 válasza:
62%
küldd el anyádat pszichológushoz :)
2012. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Jó ötlet, vigyél fel váratlanul embereket. :D
2012. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is állíts be egy haverral egyszer-kétszer, és le fog szokni a dologról. A havert előtte készítsd fel lelkileg...:D
2012. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak családok, ahol ígyszokás. Mondd meg neki, hogy

"Anya, tudom, hogy így szeretsz lenni itthon, és hogy ez mindig is így volt, de az a helyzet, hgogy én közben nagy lettem, és most már ez egy kicsit zavar engem egy ideje... Tudod, szeretnk néha felhozni egy-egy barátot is, de nem merem, nehogy pont meglássa az anyukámat pucéron. Meg tudodtenni nekem, hogy legalább magadra veszel egy bugyit-melltartót, én meg hazaszólok, ha felhívok valakit,és akkor van időd egy könnyű ruhát is magadra venni. Remélem, ezt megérted, és nem bántódsz meg."

2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz teljesen jó! A többit szerintem ne fogadd meg – ezt csakis nyugodtan, hosszan kifejtősen, tapintatosan lehet elmondani (kb. szó szerint amit az utolsó írt), a hirtelen haver, vagy esetleg odavetett megegyzések mind konfliktushoz vezetnének.
2012. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Beszéld meg vele, ha nem érti meg, hozd kellemetlen helyzetbe pár váratlan látogatóval. Bár én kinézem belőle, hogy fel sem venné, aki a tinédzser fia előtt meztelenkedik, az idegen előtt is megtenné. Talán még a barátod érezné csak kellemetlenül magát.
2012. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!