Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » XI. században mindenki bolondn...

XI. században mindenki bolondnak néz egy fiatal nőt, ha egy tanya az álma?

Figyelt kérdés

Miért tartják ennyire szürreálisnak azt, hogy valaki nem közgazdász, jogász, stb. akar lenni és a nagyvárosi életet élni? Bárkinek elmondom, hogy sok állatot szeretnék, sajtot, szappant készíteni kecsketejből, veteményest, gyümölcsfákat, akkor egyből úgy néznek rám, mint ha nem lenne ki mind a négy kerekem. A saját szüleim is kinevetnek.

(26N)



2012. júl. 14. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
XXI.
2012. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus,én is ezt szeretném,de nincs rá tőkém... :(((

Szóval nyugi,vagyunk még páran és NEM vagy se nevetnivaló,se flúgos.


24/L

2012. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen semmi nevetséges nincs, Németországban ez teljesen normális dolog. Egyedül az a baj, hogy itthon ki van nyírva a mezőgazdaság, mezőgazdasági országhoz képest még mi importálunk és nincsenek már tanyagazdaságok.
2012. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki, de én igen. És akkor mi van, mi bajod lesz neked attól ha én bolondnak nézlek? Hajrá, te életed, csináld amit akarsz. 21n
2012. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon sajnos érhetnek miatta atrocitások.Mivel itt szitokszó a paraszt sajnos (köszönjük kommunizmus).


Az USA-ban viszont inkább tisztelnek miatta.Ott rengeteg farmer van , nők is.

Vagy Ausztriában is van sok , a nők simán vezetnek traktort meg kezelik az etető gépeket.

2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
69%
Bolondnak néznek, mert nem ez a trendi, nem ez az, amiről manapság álmodozni illik.
2012. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Engem meg pont a Te-féle életre nevelnének, de nagyvárosba akarok menni. Nem ciki, nem bolond dolog egyáltalán! Mindenki más és így tökéletes a világ! Gondold már el, hogy milyen lenne a Föld, ha mindenki csak tanyán/nagyvárosban élne? Hú...
2012. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen szeretném ezt. :) Sok állattal, gyümölcsössel, konyhakerttel...

Nincs ebben semmi nevetnivaló. Egyik ismerősöm panelban lakott majd gondolt egyet és kiköltözött tanyára. Nem bánta meg, azt mondta ennél jobban nem is dönthetett volna. :)


Remélem sikerül megvalósítani az álmaidat! :)

2012. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!