Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közösségi oldalról miért...

Közösségi oldalról miért törölnek a fiú ismerőseim?

Figyelt kérdés

Kiraktam 3 ú képet ,az egyiken tényleg az elmúlt évekhez képest jó formában vagyok -önmagamhoz képest. Nem akarom h nagyképűnek tűnjön, de jól nézek ki azon a képen és nem értem a reakciót?! -senkit nem sértek vele..

Szóval az lett a reakció h olyan ismerősök akikkel volt flörtöm korábban kitöröltek. De most ? miért ? nem értem ..az egyikkel igaz már évek óta nem is beszéltem ,de akkor miért pont most töröl ki?


Nem posztolok sokat ,sőt képet utoljára 2 hónapja töltöttem fel, és idiótaságokat se szoktam megosztani . Csak olyan rosszul, esik hogy mások OK nélkül kiszanálnak az életükből..


2012. júl. 14. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom. :/ Valószínűleg csak egy jó kis flört voltál az életükben, most pedig szelektálták az olyan ismerősöket, akikkel nem tartanak fenn valami nagy kapcsolatot. Időnként én is törlöm az olyan ismerőseimet, akik még az utcán sem tudnak köszönni. Szerintem ne vedd magadra.
2012. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!