Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy bunkóság volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság volt, hogy randi után letöröltem az egyik közösségi portálon az ismerőseim közül a srácot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
hát... fura, az biztos
2011. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koldus ***** válasza:
92%
A pokol tüzén fogsz égni...
2011. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen!!!!!
2011. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de a legtöbb csaj hasonlóan reagál, ha kiderül h csúnya a srác.
2011. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
:D igen. nagyon gáz!
2011. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
mégis mit csinált szegény csóró hogy ezt érdemelte? aládnyúlt az első randin vagy mi? parasztság, tahóság, gyökérség, lehetne ragozni...
2011. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te ilyen gyáva vagy, akkor teljesen normális.
2011. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek rosszul esne. Nekem is. Neked is. Nyilván belegondoltál az ő helyzetébe azért tetted fel ezt a kérdést.

Ha törölted is, egy utólagos magyarázatot megérdemelne szerintem, amiben nem kell kedveskedni, nem szemétkedni, csak a tényeket kell közölni, oszt kész.

Ne haragudj, de a legtöbb srácnak tényleg az ilyen dolgok miatt megy el a kedvük a randizástól, meg a csajok leszólításától. Legyetek egyenesek, és mondjátok meg, hogy bocs, de nem tetszel.

Ezek a sunyi megoldások ugyan jelzésértékűek, de a másiknak rosszul esnek.

Amúgy áruld el mi volt a baj a sráccal? Kíváncsi vagyok :). Ha b*nkó volt akkor teljesen jogos amit tettél.

2011. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltalán nem.
2011. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja a srác tette fel a kérdést, keress vissza.

Nem tudjuk a részleteket, de feltételezzük, hogy rosszul sikerült a randi. És ahelyett, hogy ezt a szemébe mondanád, ilyen gyáva módszert választasz. Biztos rosszul esett neki, de legalább rájött, hogy egy éretlen hülye p.csa vagy, akivel nem éri meg foglalkozni.

2011. okt. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!