Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kis ajándékot készítené...

Milyen kis ajándékot készítenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

1 hét múlva megyek Finnországba 2 hétre, egy nyelvtanfolyamra. Azt javasolta a tanárom, hogy valami kis saját készítésű dolgokat vigyek, mert biztos találkozni fogok olyan emberrel/emberekkel, akivel/akikkel jóban leszek és a legtöbben készülnek valami kis ajándékkal, emlékkel, amit odaadnak a másiknak. Én is gondolkoztam rajta, hogy valami kéne csinálnom, de most valahogy semmi jópofa ötlet nem ugrik be.

Szoktam gyönggyel, zsugorkával dolgozni és néha varrni is. De más technikát is szívesen várok.

Adnátok pár ötletet, hogy mi készíthetnék?

Köszönöm.


2012. júl. 15. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gyöngyben nagyon otthon vagy,készíthetsz ilyet:

[link]

2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üvegmedálos ékszerek, amiben kalocsai minta van. Ilyenre gondoltam-> [link]

Ezt te is könnyen meg tudod csinálni. Megveszed hozzá a medálalapot egy nagyobb hobbiboltban, kinyomtatod hozzá a kiválasztott képet és összeragasztod.

2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!