Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezért tehetek feljelentést?...

Ezért tehetek feljelentést? (Csendháborítás)

Figyelt kérdés

Úgy 2 hete majdnem minden éjjel fél kettőig azt kell hallgatnom, hogy a szomszédaim (akik mellesleg szerintem nem beszámíthatóak) üvöltöznek. A legrosszabb a gyerekük. Ha idézném miket mond a szüleinek, kitiltanának innét. De már gyilkossággal is fenyegette őket. 3 alkalommal szóltam nekik, hogy legyenek szívesek befejezni. A 3. esetnél éjfélkor mentem ki átordibálni, mert egyszerűen már nem bírtam. Pár nap sem telt el, és mostmár napközben is üvölt a kölök. Jelen pillanatban épp fejhangom vinnyog, mint valami vemhes disznó. Ezért tehetek feljelentést, vagy esetleg kérhetem, hogy vizsgáltassák meg a beszámíthatóságukat?


Elnézést néhány kifejezésért, és ha rossz helyre írok, de napok óta alig tudok aludni nekik hála. Minden segítséget előre is köszönök.



2012. júl. 16. 12:22
 1/1 Metals Engineer válasza:

Írd a joghoz a kérdésed hamarabb jön válasz! ;)

Nem vagyok jogász, de a helyedben a gyermekvédelemhez fordulnék először.

2013. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!