Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye hülyeség ezen agyalni?...

Ugye hülyeség ezen agyalni? Legjobb bnős dolog.

Figyelt kérdés

Szóval van egy bnőm, nagyon szeretem őt. Szünetben nem nagyon talizunk (messze is lakunk, meg nekem tesómra kell vigyázni stb) volt olyan időszakunk amikor gyakran összevesztünk hülyeségeken..de kb. 1 napig bírtuk egymás nélkül (gyakran sírva boroltunk egymásra békülés után) amúgy hülyeségek alatt ezt értem: ha pl ideges vagy fáj a hasa beszólogatott de nem olyan bántókat..amúgy a lényeg az hogy mindig bocsánatot kér meg meg bánja meg sír is és ha dacoskodok hogy már pedig én nem békülök ki vele akkoris erősködik..egyébként sokan megjegyezték hogy ahhoz képest hogy csak egy éve vagyunk barátok milyen jóba vagyunk.


Viszont engem bánt az hogy ritkán ír rám a nyári szünetben fb-n :/ egyszer megkérdeztem hogy miért és azt mondta mert nem jelzi ki..

Ebbe lehet vmi mert am telóról vagyok mindig..de én mindig írok neki és persze vissza is ír beszélgetünk rendesen. Egyébként az anyukája sem hagyja hogy sokat gépezzen na mind1. Amúgy mindent tudunk szinte a másikról :)



Na szóval lehet hogy butaságokon gondolkodok. De ugye az ha nem ír facen -mert nem látja hogy vagyok + talán meg is szokta hogy írok ha vagyok- ez még ugye nem jelenti azt hogy már nem vagyok neki fontos?? Amikor suli volt gyakrabban írt (oszt.társak vagyunk) és akaratom ellenére bánt ez az egész :/



2012. júl. 16. 18:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah és 15 évesek vagyunk. (még annyit hogy nekem mutatja ki van fent de engem nem mutat senkinek :/ )
2012. júl. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!