Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire hülyeség vagy jó...

Mennyire hülyeség vagy jó dolog kisfiúra szoknyát adni ilyen melegben?

Figyelt kérdés
A kisfiam négy éves és neki szeretnék venni kis szoknyát. Délutánonként a szomszéd kisfiával szoktunk találkozni lent a homokozónál, ő most három éves és nyáron az édesanyja kis szoknyácskát ad rá. Ajánlotta, hogy mennyire praktikus, nem fülled be alul. Még néhányszor pelust hord a pici, de most szoktatják a szobatisztasághoz. Mennyire hülyeség vagy jó dolog kisfiúra szoknyát adni ilyen melegben?
2008. júl. 14. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát....nekem nagyon furi. Egy laza kisnadrág sem annyira meleg. Nem?
2008. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ugyan lányom van és még csak 3,5 hónapos, de én nagyon szoknyaellenes vagyok amúgy is. Egy kis vékony rövidnaci sokkal jobb szerintem és a homok sem megy olyan könnyen be mint a bugyi alá. Ráadásul az identitástudatának sem tudom mennyire tesz jót a szoknya.
2008. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
én még csak gondolkodok rajta, de több kisfiún láttam már
2008. júl. 14. 11:18
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem beteg dolog. Szégyen, hogy ez egyátalán kérdésként felmerülhet... Volt már egy két kérdés itt az oldalon pl mennyire gáz fiúnak műköröm, meg szájfény... na kb annyira gáz a szoknya is. Szerintem nem akarod, h néhány év múlva a fiad is ilyeneket kérdezzen.
2008. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
37%

"Ráadásul az identitástudatának sem tudom mennyire tesz jót a szoknya."

Érdemes megnézned egy orvosi könyvet, h az identitás tudat tinédzser korban rögzül, nem pedig piciként. Én 15 éves lány vagyok és bizony van olyan fiú oszttársam, aki szoknyát hord. Ettől még ő nem homokos!!!

2008. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
Hová tart a világ...?????
2008. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
46%
Én már tíz éve anyuka vagyok, sok mindent láttam már, de attól még nem döl össze a világ, hogy egy fiúra, aki még csak négy éves szoknyát akarnak adni. A lányom rendszeresen jár balettre, de ott is már előfordult, hogy a fiúk is szoknyát vettek fel, ha éppen olyan szerepet kaptak és hozzáteszem, hogy teljesen normálisan, fiúként viselkedtek.
2008. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem lesz jó vége ha erre tart az emberek gondolkodásmódja... de attól, hogy neked nem tetszenek a válaszok, miért kell lepontozni? Véleményt kértél, leírtuk.
2008. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Én nem adnék a fiamra szoknyát. Egy fiú legyen csak fiú, már kiskorától. Nem az identitásról van szó, hanem a nemi szerepek elsajátításáról. Nem tudom, mostanában valahogy ezt nem tartják szem előtt, de szerintem azért mégiscsak az a jó, hogy a lányokat lánynak, a fiúkat fiúnak nevelik. Nem azt mondom, vannak vagány kislányok és érzékenyebb kisfiúk, nem is ez a baj, de úgy az egészséges, ha legalább a keretet megadjuk annak, hogy a nemüknek megfelelően nézzenek ki. Meg persze huszadrangú kérdés, de nekem égne a fejem a többi ember előtt, hogy a fiamon szoknya van.
2008. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
??? hát neeeee, komolyan! én pedagógus vagyok, 4 évesen már nagyon is tudják a kislányok és a kisfiúk az egymás közötti különbséget, tisztában vannak bizonyos dolgokkal, még ha a szülő nem is tudja. Mi kárt tennél te az ő lelkivilágában, ha szoknyát adnál rá és ezt egy vele egykorú kislány csak egyszer vesse az ő szemére! Egy életre megbánnád, hogy egyszer szoknyát adtál a fiadra, ugyanis soha nem vernéd ki a fejéből és egy gyámoltalan, egy félénk fiúcska lesz világ életében. Vagy nőőő... Egy vagány kispasi, legyen pasi! Adj rá térdig érő kosaras polót! De ne szoknyát, könyörgöm!!!!!
2008. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!