Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megosztó leszek: A kutya,...

Megosztó leszek: A kutya, mint házi kedvenc kitiltása 2000 lélekszám felett. I településeken. Reális?

Figyelt kérdés
csak munkakutyák tartása és nincs csaholás,kóborlás,kutyakaka a játszótereken.......szeretem az állatokat,de ésszel kéne tartani őket. sok a kutya és kevés az értelem......

2012. júl. 16. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar a tömött buszon a bömbölő gyerek, mégse b*szatom le a buszról. Én is szeretek hangzavart csinálni, most akkor legyek számkivetett és dögöljek meg? :(
2012. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Aki kutyát tart városban, az elmebeteg. Ott valami gond van fejben. Bebörtönözném egy életre aki kutyát tart. Számomra a legigénytelenebb ember az aki állatokkal él. Nem normális dolog. És önző is. Egyszerűen undoritó.
2014. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!