Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor unják már meg a Bándy...

Mikor unják már meg a Bándy Kata témát az emberek?

Figyelt kérdés

Mielőtt leszólnál, sajnálom azt a szerencsétlen lányt, éppen ezért mondom: hagyják már békébe nyugodni! Felmegyek a netre, mit látok? Mindenki Őt sajnálja, holott fogalma sincs róla, ki is volt valójában! Facebookon mindenki mécsest gyújt neki... Most hazajövök, mi fogad? Bándy Kata cigánygyilkosának a képe! Már reggel óta azt hallgatom a rádióban, hogy elfogták a gyereket; este a híradóban is ez ment, és még itt is! Naponta több száz embert ölnek meg az USA-ban és a Közel-Keleten, nekik senki nem gyújt mécsest. Most felkapta a média, mert nincs más hír, vagy mi?


Nem vagyok érzéketlen, tényleg sajnálom, és őszinte részvétem a közelállóknak, de így egy hét után már egy kicsit sok, nem?



2012. júl. 16. 23:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
21%

"Nem a hozzátartozóm, nem a barátnőm, miért kellene meggyászolnom?"

Miért ne? Felsorolnád, hogy kinek ártasz/ártanak azzal, ha megteszed/megteszik? Nagyon érdekelne!

2012. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy kinek árt vele, hanem arról, hogy nem ismerte, nem kötődik hozzá, nem is tudná meggyászolni, mert nem érez semmit, csak elborzadt, hogy szegény lány, ilyen történhet a mai világban. De attól most nem fog zokokni a tv előtt, hogy szegény Katácskám, meg feketébe járni hetekig... Nem azért, mert paraszt, de azt se tudja ki az, életébe sose látta és nem is volt köztük semmilyen kapcsolat.


Nekem inkább az volt a durva, hogy ilyeneket irogattak sokan, hogy jaj remélem nem a Kata holttestét találták meg. Szóval olyanok is, akik sose látták, azt se tudták ki az, csak egy órával előtt a facebookon látták a megosztott sztorit, már rögtön azt kivánták, hogy hátha más fiatal lány (is) meghalt?


Amúgy én úgy gondolom, hogy ezt nem megunás tárgy lesz, addig fog menni, ameddig mindent ki nem tálalnak róla, minden új részlettel tele lesz a tv meg az újság. Elvégre téged is érdekelne, hogy na most akkor egy vagy több elkövető volt, végül mit csináltak vele stb, nem? Mást is érdekel. És persze, hogy minden újság lehozza, meg minden csatorna. Hisz Mariska az egyiket nézi/veszi, Sanyika meg a másikat. Meg mindegyik hiradóban is benne van, mert hát ki melyiket nézi.

2012. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nézd Előző, azt, hogy ki kit gyászol meg, azt én legbensőbb magánügynek gondolom, abba nem szólnék bele, mindenki érez, ahogy érez.

Azokkal viszont, akik egy tragédiát a saját gumicsontjaik melletti politikai habverésre használják (akár most, akár a West Balkán témában, akár előzőleg a hasonló tragédiák esetében), szivesen váltanék pár keresetlen szót... mert az gusztustalan és visszataszító.

2012. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ma 14:15


Pontosan. BK idegen ember volt számomra. A gyász az egy mély érzelmi megrendülés, fájdalommal, veszteségérzettel, tompasággal, befelé fordulással. Idegen iránt ilyet nem tudok érezni, bármilyen szörnyű halált is halt. Gyertyát gyújthatsz érte, persze, nem teszel ezzel kárt senkiben, de azt ne mondd már, hogy potyog mellé a könnyed is. Mert ezt egyszerűen nem hiszem el.

2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
És ha valaki zokog a TV előtt és feketében jár egy hétig pedig nem ismerte? Akkor mi van? Majd akkor problémázzatok ezen ha nektek ettől kevesebb lesz az életetek. Addig foglalkozzatok a sajátotokkal.
2012. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

ma 14:57


Hát, akkor azt gondolom, hogy nem normális. Egyrészt, mert esetleg sikerül belehajszolnia magát valamibe, amire semmi szüksége, másrészt komolytalan bohóckodás az egész. Showműsor.

2012. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
#26: Értem. Levontam a következtetést: minek foglalkozok én veletek?! Pont ezt csinálom mint ti. Eh.
2012. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

ma 15:04


Tényleg nem érzed a különbséget. Halt már meg valakid? Éreztél már valódi, igazi gyászt? Mert ha igen, akkor nem hiszem, hogy ismeretlenül gyászolni vagy képes a lányt.

2012. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#28: Írtam valahol, hogy ilyet tettem/teszek?

Vadidegenek sírnak egy vadidegen után, te pedig ezeknek a síró vadidegeneknek az életével foglalkozol. Én meg azzal, hogy te mit csinálsz vagy nem csinálsz, holott te is vadidegen vagy. Mondom levontam a következtetést, amíg ugyanazt csinálom mint ti, addig nem kérdezhetem meg minek foglalkoztok más életével. Ergo, befejeztem.

2012. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
ENGEM EGYÁLTALÁN NEM ZAVAR HOGY NEM UNJÁK MEG.MIKOR EGY CIGÁNNYAL TÖRTÉNIK MEG HASONLÓ,MINDENHONNAN AZ FOLYIK BEZZEG HA EGY MAGYARRAL AZT EL KELL TUSOLNI..KIFEJEZETTEN ÖRÜLÖK NEKI HOGY NEM HALLGATUNK RÓLA.
2012. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!