Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hűl ki egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűl ki egy kapcsolat? Miért unják meg egymást az emberek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert egy idő után már ugymond "elegük lesz" egymásból, ez nem feltétlenül jelenti azt h nem szeretik egymást, hanem csak kifele kacsintgatnak, valami újabbat valami változatosabbat keresnek. általában akkor ha valaki túl sokat tanul, túl sokat dolgozik, túl sokat vannak távol egymástól. elfelejtik megbeszélni a probélmákat stb...Üdv
2008. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tom a miénk még nem hült ki 12éve

De azért majd viszanézek miket irtak

De sztem anyosok nem ärtatlanok ebben a kérdésben az biztos

2008. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 vagyok és 5 éve van barátom. Imádjuk egymást, sokan nemértik, hogy bírom. De nemtudom. Nincs mit elbírni, mert imádom. És nem teher. Hanem hatalmas nagy öröm. Szerintem csak az lehet a válasz a kérdésedre, hogy nem is volt igazi szerelem, csak annyira akarták, hogy azthitték. De gyerekként nemakartam szerelmes lenni, csak megláttam, és mondtam, hogy nekem ő kell. És ő lett. Vagyis nemolt szerelem ha egymásra lehet unni. Bár mi még csak 18-19 évesek vagyunk, mégis tudjuk, hogy halálig tart:) Nem tiszta szerelem volt... ez a válaszom.
2008. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek egyik oka az is lehet,hogy túl sokat vannak együtt.A kapcsolat eleje még az újdonság élmény miatt (is) lángoló és heves, de ugyanazok a pillanatok amik korábban "újdonságnak" számítottak,egy idővel megszokottá,hétköznapivá válnak.Ezért mondják azt,hogy a hosszú és szenvedélyes kapcsolat titka a ritka találkozás. Akkor nincs időd "ráunni" a párodra ,minden másodpercet megbecsülsz,amit vele töltessz.Én két éve vagyok együtt a párommal, ritkán tudunk csak találkozni (1-2 hetente)és talán pont ezért még midnig ugyanolyan szenvedéllyel szeretjük egymást,mint az elején. Bár két év nem olyan hosszú idő.

És szerintem ez emberfüggő is. Nem szabad hagyni,hogy ellaposodjon a kapcsolat, mindig fel kell dobni valamivel a szexet is meg úgy általában a hétköznapokat.Ehhez mindkét félre szükség van. Bár szerintem az pl normális, ha jó sok együtt töltött év után a szerelem átalakul egy nagyon erős szeretetté, ragaszkodássá,amiben a szenvedély már nem olyan meghatározó.

2008. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a megunják egymást dolog,mert én pl.már 7 éve vagyok együtt a párommal,és ilyesmiről szó sincs.

Ahol kihül egy kapcsolat,ott a felek valószínűleg eltávolodhatnak egymástól.Keveset vagy alig beszélgetnek,egy idő után más utakon járnak,kevesebb lesz a közös téma,jönnek a veszekedések rosszabb esetben és még lehetne sorolni.De ez se törvényszerűen kell,hogy így legyen minden kapcsolatban.(De sajnos néha megeshet ez is).

2008. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. hozzászóló vagyok,még annyit tennék hozzá,hogy természetesen ezzeé nem azt akartam modnani,hogy találkozzatok csak ritkán a szerelmetekkel,mert az oylan jó,mert NAGYON ROSSZ ,én is szenvedek tőle,de hát minden rosszban van valami jó.
2008. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem az a személyes véleményem hogy szerintem azért unják meg egymást az emberek, mert

1. Vagy túl keveset/sokat taliznak

2. Vmelyik fél elkezd kifele kacsintgatni (rosszabb esetben mind2)

3. vmi ellaposodik (pl: szex, vagy már nem dumálnak annyit, nem beszélik meg a problémákat)


De mondjuk ezt a kérdést azért írtam ki mert kiváncsi voltam mások véleményére is! Amúgy egyet értek az elöttem hozzászólókkal. de mondjuk egy hosszú kapcsolat titka szerintem nem az h keveset talizzanak, hanem minél többet csak ha már úgy érzik sok a másikból akkor tartsanak vmennyi szünetet.

2008. szept. 8. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért jó látni, hogy vannak pozitív példák is!:)
2008. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!