Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minek kell nekünk new york-i...

Minek kell nekünk new york-i tudósító? Miért pakolták ki Bombera Krisztinát new yorkba? Ennyi erővel minden országba lehetne egy magyar tudosítót rakni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a világválság miatt "rakták ki" ,hogy a legfrissebb hírekről számoljon be. Bár ez csak tipp
2009. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az M1 Híradójára gondolsz, ott mindig is szokás volt a nagyobb városokba állandó tudósítót rakni (New York, Brüsszel). Gondolom azért, mert így első kézből, és azonnal értesülhet a fontosabb hírekről.
2009. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Bombera valami más miatt ment ki, ha jól emlékszem, valami képzés vagy tanulmány miatt. és csak mellékállásban tudósít.
2009. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bombera Krisztina már nagyon sok éve kintről tudósít. Tehát nem a válság miatt rakták oda. Máshol is vannak tudósítók, de őket azért nem látod annyit a TV-ben, mert ott nem történik annyi, amiről be kellene számolni. Van Brüsszelben, Londonban, szerintem még Tel Avivban is tudósító meg ki tudja, hogy hol.
2009. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
bocs az OFFért, de nem tudja valaki, hogy hogy tudnám elérni Bombera Krisztinát? (fontos)
2010. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!