Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülinapi torta, segítség!...

Szülinapi torta, segítség! Honnan rendelhetnék?

Figyelt kérdés

A férjem megkért, hogy a lányának rendeljek tortát, az alábbi szempontok szerint:

- vasárnap is átvehető legyen (ettől esetleg el lehet térni, ha nincs más megoldás)

- csináljanak kérésre formatortát, elképzelés alapján

- Budapest belvárosában legyen a cukrászda, vagy Budán Óbuda irányába.


Eddig amiket átnéztem, valamiért egyik sem volt jó. Vagy nincsenek nyitva vasárnap, vagy messze van, vagy csak előre meghatározott formatortákból lehet választani, kérés alapján nem készítenek.


Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna ajánlani cukrászdát!


2012. júl. 17. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Itt egy anyuka aki szívesen készítene. Részleteket nem tudok, de most pont szüksége lenne egy megrendelőre. Beszéljétek át priviben. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is a linkelt kérdés jutott eszembe rögtön,szépeket csinál,és szerintem ha pesti,akkor meg tudjátok oldani:)
2012. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az anyuka tortái jók lennének, de 200 km-re van tőlem.

Sajnos a Budapest meghatározott része így nem teljesül, sőt,még a megye sem :(

2012. júl. 17. 10:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon sajnálom :(
2012. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szamos marcipán,van több boltjuk is Pesten
2012. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Daubner? Óbudán van, a Szépvölgyi úton. Legjobb cukrászda pesten, imádom őket, mindig onnan hozunk parfé-tortát, de akármit ettem eddig onnan, mindig nagyon finom volt. És szerintem az áraik se vészesen magasak, a színvonalhoz képest!
2012. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket szerintem:

- Sugar Shop (mondjuk ez nagyon drága, de szerintem bármit megcsinálnak, és mindig nyitva vannak)

- Szamos Cukrászda

- Daubner Cukrászda

- Jégbüfé a Ferenciek terén

2012. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néztem a Daubnert, de nem találtam olyan opciót a honlapjukon, hogy kérésre készítenének formatortát (fényképezőgép alakú kellene). Formatorta cím alatt csak előre meghatározott mesefigurásakat találtam.
2012. júl. 17. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne a honlapon keress ilyen opciókat, hanem menj oda, vagy minimum, hogy hívd fel őket!

Nem mindent találsz meg az interneten, azért vannak az emberek, hogy beszéljenek egymással.

Biztos vagyok benne, hogy a felsorolt legtöbb cukrászdában meg lehet beszélni, hogy csináljanak neked tortát - más kérdés, hogy milyen áron.

2012. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2012. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!