Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb önvédelmi fegyver egy...

Legjobb önvédelmi fegyver egy nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 55 kilós lány vagyok, és egyre több az elrablásos, megerőszakolós, gyilkossági történet a magamfajta lányokról...

Azt szeretném kérdezni hogy milyen eszközt ajánlatok ami elfér a retikülömben, mindig nálam lehet, és effektív.

Sokkoló gáz spray.. stb..?



#önvédelem #sokkoló #gátpisztoly
2012. júl. 17. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a legpraktikusabb a gázspray, mert azt csak egyszer lehet kifújni, és nem fordítják ellened. 20\L
2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

"mert azt csak egyszer lehet kifújni"


Ezt a hülyeséget nemtom kitől hallottad,de nem igaz.

Ráadásul magadat is lefújod ugyanis téged sem véd meg semmi tőle.

2012. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Azt mondják egy sima dezodor is jó, mert hirtelen megijed tőle a támadó és addig el lehet szaladni. De amúgy én is gázspray-t vennék.
2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ne mászkálj egyedül olyan helyen, ahol nincsenek sokan. Egy gázsprayvel semmire sem mész alapból.
2012. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Pillanatok alatt kicsavarják a kezedből, ráadásul a támadások hirtelenek és váratlanok. Inkább futás és nem egyedül mászkálás éjszaka.
2012. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Én már többször használtam gázsprayt, a 3.-nál tartok. Soha nem fújtam le magamat, de a másikat mindig. Vegyél, hasznos.


Az első válaszoló meg egy idióta, fussunk össze az utcákon, hidd el, én úgy pofán fújlak, hogy egy életre megemlegeted.

2012. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
A rendőr mondta, mire a gáz spray előveszed, esélyed sincs elővenni. És jól mondták mi 55 kg-os nők gyenge nők vagyunk, hiába erölködünk.
2012. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel semmi sem jó önvédelemre, mert hosszas elővenni. Sztem is a gázspray a jó. Bár én fiu vagyok tehát belénk nem azért kötnek amiért belétek lányokba így szerintem nekünk több időnk van elővenni. Én tuti nem a táskámba tartanám inkább a zsebembe, mert onnan egyszerűbb kikapni
2012. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Gáz spray. :D

Ne röhögtess!


Ahogy egyszer egy boltos mondta haveromnak: "röhög: a kancigánynak az csak szájspré"


És drágám, milyen gyorsan tudod elővenni?

Mi lesz, ha elveszik a retikülöd?


Én nem félek, 50 kilósan sem.

2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
# 7 Az idióta te vagy ugyanis nem azt írtam,hogy minden nő,hanem,hogy a legtöbb nő.De mivel nem értetted te is ostoba vagy.
2012. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!