Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem életképtelen...

Csak szerintem életképtelen egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Anyám pasijáról van szó.

Összejöttek, elméletileg egy gazdag,befolyásos ember volt,aztán kiderült,hogy egy szerelő...mondjuk ez anyám hülyesége,mert annyira elvakította a szerelem,hogy Istennek látta a csávót.

Tudni kell,hogy 36éves a pasas és eddig 1 komolyabb kapcsolata volt,az anyjával élt és él is.

Rengeteg hülye szokása van, elég igénytelen a családjuk, ha látnátok a konyhájukat, vakarni kell a tányérokról a fekete rozsdát, egész nap hagymát esznek,meg úgy mindennel még tejbegrízzel is.. Sajnos velük kellett laknom egy évig, hát ne tudjátok meg..Egy kész szerencsétlenség az az ember. Olyan szánalomra méltó, bántani sincs szíved..

Aztán egyik nap fogta magát, míg anyám dolgozott reggel én meg suliban voltam, lelépett szó nélkül, vitte a cuccait.

Tudjátok miért? Az anyja megparancsolta neki,hogy jöjjön haza,mert ő unokákat szeretne(már fél év után,meg anyám lassan 45 éves) és szerinte anyám zűrös... ő meg egyből szó nélkül lelépett vissza mamihoz..


Az ilyen emberek miért lesznek ilyenek?

Undorító..


2012. júl. 17. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted életképtelen. Szerintem is. De nagyon sokan vannak még ilyenek. Akik jobb is ha nem örökítik a génjeiket. De sajnos egy-kettőnek azért sikerül... :(
2012. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Életképtelen-elég aljas kifejezés ez egy emberre legyen az bármilyen is.Attól,hogy az anyja "kisköcsögöt" csinált belőle nem tehet.Megváltozni sosem késő,de van aki nem is akar.Ettől függetlenül lehet egy jó ember..

És van a másik szélsőség aki szimplán depressziós és nem érdeklik az élet "szánalmas" kivetülései.

2012. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor szerintetek itt két defektes van...
2012. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amúgy én nem tudok semmit ne engem szopassatok itt -ennyire nem mondott el mindent sőt ez kamu sztori ő szereti a barátnőjét, sokat mesélt róla
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is zűrös anyád, ha fél évig együtt volt egy ilyen hapsival.
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez van. Aki annyi idősen még nem kelt el, annak általában valami defektje van.
2012. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kinek az anyjával volt együtt enyémmel? vagy mi?
2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát elég életképtelen, ha nőtlen, gyermektelen pasiként csak egy nagymaminakvalót tudott összeszedni.
2012. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

64%-os

neked mi a bajod?

2012. júl. 18. 09:32
 10/13 A kérdező kommentje:
illetve 50%-os..előbb még 64 volt..XD
2012. júl. 18. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!