Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egymásba szerethet két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerethet két ember aki még csak neten beszélgetett?

Figyelt kérdés
:O
2012. júl. 16. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Én is így szerettem bele a páromba akivel 2 éve együtt vagyunk.
2012. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Netszerelem. Ez is szerelem, nem?
2012. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem.Ahhoz hogy szeress valakit ismerned kell és úgy ha csak neten dumáltok közel sem ismeritek egymást :)
2012. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalat.

Legfeljebb, ha találkoznak és nagyon más az illető életben, akkor van a nagy felébredés, de addig szerelem. Ehhez nem kell alaposan ismerni a másikat. Aki csak alapos megismerés után tud szeretni, az túl racionális, vagy pedig bizonyos érdekei vannak.

2012. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallod én már ott tartok, hogy simán, nekem mindegy hogy néz ki, csak lány legyen és bírjam jellemre.

De nagyon nehéz manapság itt Debrecenben rendes lányt találni, aki még nem foglalt. Azért élem az életem, hátha összefutok vele valahol. :D

2012. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lány vagyok, debreceni 18 éves szingli LOL


kérdésre: igen sajnos lehet...nekem most épp ez a vesztem:S

2012. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!