Sértő ez az üzenet?

Figyelt kérdés

Barátom hívott és örömmel újságolta, hogy kapott a barátjától egy új telefont szülinapjára.


Megnéztem a neten majd írtam neki, hogy szép a telefon meg komoly, de ne sztárosodjanak, mert ha hárman össze rakják akkor sem lesz 12megapixeles a kamerája( kedvesemtől nemrégen kaptam egy ilyen telefont).



Félek, hogy rosszindulatúnak vette, pedig semmi rossz nem volt benne.



2012. júl. 20. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit bunkó de nem vészes :D
2012. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég bunkó....
2012. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rosszindulatú.
2012. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azt akartam sugallni, hogy nekem fontosabb az ő telefonja bárminél.
2012. júl. 20. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit ilyen "minek örülsz, rákos vagy" kategória... Szegény örül az új telefonnak, Te meg lehúzod egy ilyen paraszt megjegyzéssel. Barátokkal az ember nem tesz ilyet.
2012. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A barátom és a kedvesem ugyanaz a személy :)
2012. júl. 20. 21:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez eléggé sértő. Nekem szarul esett volna.
2012. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem poénos volt! :) Én legalábbis nevettem egy jót.

Ha szoktatok így viccelődni akkor csak nem sértődik meg...

2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem az jött le volna belőle, amit te állítólag sugallni akartál vele...Elég "támadó" hangvitelűnek tűnik nekem, bár baráttól csak póénnak venném.


Barátok közt szerintem teljesen elmegy, de ha úgy érzed megsértődött, akkor inkább mondd el neki, hogy nem úgy értetted.

2012. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintetek vérig lehet valakit sérteni a telefonja tudása miatt? Ez mennyire alpári! Attól buta, bunkó valaki, mert a barátjával viccelődik egy vacak műanyag valamin? Micsoda ostobaság! Arról a műanyag valamiről, ami két év múlva a kukába megy, fél év múlva elavult lesz... Kit érdekel?
2012. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!