Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Eltévedt üzenet? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltévedt üzenet? A férjem telefonján egy üzenet volt:Rendben vagy ugye lesz puszi. Ezt két nappal ezelőtt kapta. Véleményetekre lennék kíváncsi, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
Természetesen kérdőre vontam a drágámat,de értelmes magyarázatot nem adott inkább csak próbálta kimagyarázni.Mivel az sms írójának megvan a telefonszáma felhívtam őt is egy nő vette fel.Megkérdeztem tőle,hogy miért írt sms-t a férjemnek azt mondta,hogy nem írt senkinek.Érdekes mondom,mert most olvastam és ez alapján hívtam fel,de akkor kinek akart ,mert nem jó telefonszámra küldte!?Ö nem emlékszik!Kérdem én,ha két napja küldök egy üzenetet amit fel is olvasnak ,nem emlékszem rá?Ha meg rossz telefonra megy nem kérek elnézést?
2009. szept. 1. 16:46
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ez eléggé gyanús... :S Mondjuk nem is vártam mást, hogy nem nő veszi fel a telót, és azt mondja hogy nem emlékszik. Tipikus. Vond kérdőre a férjed. Mindenképp!
2009. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban eltévedt sms akkor nem beszél félre egyikük sem. Én már nem hiszek a véletlenekben. Az apám telefonjára is mindig hasonló üzenetek tévedtek, aztán egy nap egy üres szekrényt hagyott maga után! Beszélj vele őszintén, talán még menthető a dolog.
2009. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
99%
Nincs itt szó semmiféle tévedésről,szerintem egyértelmű a szitu.A férjednek bukta,ne hagyd,hogy kimagyarázza,ne vegyél be semmilyen ócska dumát amivel hülyére vehetnek.
2009. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos én is találtam már a kimenő sms-eknél 1 gyanúsat.

"Most nem érek rá,mert hazaértem. Holnap a munkából felhívlak. Puszi a szádra!"

Felhívtam a számot akinek írta (persze név nem volt hozzárendelve). Megmondtam, hogy találtam ezt a telefont az utcán, gondoltam felhívok valakit hogy kinek adhatom oda. Így buktattam le a vőlegényem szeretőjét. :(

2009. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
98%
* vőlegényemet és a szeretőjét
2009. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
94%
Elég gyanús.Én kicsit nyomoznék a nő után,online telefonkönyvbe beírod a számát és talán ha nem titkos kiadja a nevet meg a címet. lehet hogy 100km-re lakik tőletek és akkor nyugi, de lehet hogy a szomszéd utcában.Akkor már féltékeny lennék!Utolsótól kérdezem hogy üres szekrényt hagyott maga után apukád ezt hogy kell érteni? Elment?
2009. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek az eltévedt smsekben. Ráadásul az emberek többségének úgy van beállítva a telója hogy mentse az elküldött üziket. Főleg a nőknek. Leellenőrizhette volna magát ha tényleg véletlen lett volna. Legalábbis én azt tettem volna a nő helyébe és elmondtam volna hogy milyen számot ütöttem el hogy rossz helyre ment az sms.

Ezt nagyon hamar tisztázni lehet(ne).

2009. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

16:53

Jó ötlettel hívtad fel! Remélem nem lesz rá szükségem de azért megjegyzem!

Nekem sajni kicsit bonyolultabb volt kideríteni a 3. személyt, mert fiúnévvel volt beleírva a telefonjába, de azért sikerült!!

2009. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
98%

Legyünk őszinték!

Egy félrement sms-en nincs mit tagadni, nincs mit magyarázni. Én is kaptam ilyet és fogtam kitöröltem, ráadásul el is mondtam a páromnak. Ha a hölgyike félreküldte volna az sms-t, akkor sietve elnézést kért volna a kellemetlenségért és nem tagadja le. Mi oka volna rá? Hacsak nem eltévedt üzenetről van szó, hanem pont oda ment, ahova szánták. A férjed reakcióját részben megérteném, még ha ártatlan is lenne. Én is zavarba jönnék, ha kapnék egy ilyen sms-t egy ismeretlentől. De nem magyarázkodnék, hanem kitörölném és napi rendre térnék a dolog fölött. Legfeljebb megint zavarba jönnék, ha megemlítenék, de semmi egyéb. Értelmetlen dolgokon nincs mit magyarázni, már ha valóban az, de a párod azonban mégis megpróbálta, szóval elég gyanús. Csak hogy megértsd "akinek nem inge, nem veszi magára!". A párod magára vette...

2009. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100 km-re van akkor sem garancia. Apám szeretője ukrán volt mi meg a nyugati országvégben lakunk. Sajnos az én anyám túlságosan ragaszkodott a családi békéhez. A vége ugyanaz lett. Lelépett az öreg.
2009. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!