Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Vanessza...

Mi a véleményed a Vanessza névről, milyen ember jut róla eszedbe?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 08:31
1 2 3 4
 11/34 Kriszti8 válasza:
37%

Belagezapista hogy lehetsz ilyen kultúrálatlan??ilyet nem illik senkire sem mondani.attól hogy még tetszik neki ez a név még nem ci...ny.és ha az lenne akkor mi lenne??nem kéne a bőrszínük miatt elítélni azokat az embereket.valamelyik barnább bőrű ,sokkal többet ér nálad erkölcsileg.szal illene bocsánatot kérned!!és szólj anyukádnak hogy tanítsa meg az etikettet:)


nah a válaszom a kérdésrexdd:Van egy Vanessza nevű ismerősöm(NEM cig**y!!)és ő is egy kicsit plázacica..

a név nekem nem tetszik túl hosszú és mindig egy szőke lány jut róla az eszembe(nemtudom mér)a becézése sem tetszik Vani. ez egy egzotikus név én pedig az egyszerűeket szeretem(Anna,Nóra)és ezért gondolom ezt.de ha neked/önnek tetszik akkor nyugodtan adja ezt a nevet.ez csak egy vélemény volt:)remélem nem sértettem meg vele

2012. júl. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

"ilyet nem illik senkire sem mondani.attól hogy még tetszik neki ez a név még nem ci...ny.és ha az lenne akkor mi lenne??"


Semmi nincsen, ha cigány, én egyáltalán nem vagyok rasszista. Ellenben nálad kicsit ilyesmit érzek, hiszen ellenkező esetben nem háborodnál fel, ha valakit "cigányoznak".


Ellenben tudom, hogy az emberek többsége rühelli a cigányokat, ugyanakkor a cigányok egy bizonyos csoportjára jellemző, hogy szappanoperák, filmek alapján nevezik el a gyerekeiket. Ez egy nevetséges, és szánalmas szokás, amivel legtöbbet a gyereknek ártanak. Éppen ezért gondolom úgy, hogy a kérdező számára így tudom legjobban megvilágítani, hogy miért nem jó, ha ilyen módon nevezi el a gyerekét.

2012. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Kriszti8 válasza:
16%
hát akkor rosszul érzed ember!!csak már nagyon idegesít hogy mindenki megveti őket mikor csak a bőrszínük barnább.gondolj bele milyen rossz érzés lehet nekik..(ÉN NEM vok c*gá*y!!)
2012. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nekem a Vanessza név olyan mintha azt a mondatot hallanám, hogy: Van esze.
2012. júl. 25. 18:29
 15/34 Kriszti8 válasza:
10%
erre még nem is gondoltamxdd érdekes elépzelés:)
2012. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 delusion ***** válasza:
100%

Még valahogy 14 éves koromban, általános suli vége fele volt egy 17 éves, olykor - mások hibája miatt - elég problémás lány ismerősöm, akivel elég sokmindent átéltem, az ízlésünk is közös volt, amolyan "golden era" volt ez nekem akkor. Na, nekem ő volt az eddigi egyetlen Vanessza ismerősöm, pedig most már közel vagyok a második ikszhez. Nem nagyon tartom már vele a kapcsolatot, de az összes Vanesszáról rögtön ő jut eszembe (sajnos, vagy nem sajnos nekem sincs egyszerű nevem, szóval valószínű nála is hasonló játszódhat le).


A fentebbi sztoriból adódóan egy magas, hosszú fekete/szőkésbarna hajú lányt képzelek el, nem cigány (bár ez szerintem a kérdés szempontjából irreleváns), nem plázacica, de magára ad azért, semmiféleképpen nem feltűnő, inkább introvertált mint extrovertált, és intelligens, de makacs. Átlagos testalkat.


Úgy érzem, kapni fogom a mínuszokat ezerrel, mert a legtöbben ezeknek az ellentétjéről vannak meggyőződve, de hát valakinek "el kellett vállalnia" az ellenvélemény szerepét...én nem igazán szeretem ezt a nevet, de kedvelem. Második keresztnévnek előbb tudom elképzelni, mint elsőnek.

2012. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Arachne válasza:
91%
hehheehhe ez elég érdekes....én 19 vagyok és az én nevem is Vanessza,nagyon szeretem mert tudniillik a Vanessza név jelentése pillangó,,latinul (Vanessa Atalanta,Vanessa Cardui,Vanessa io,Vanessa Antiopa)ezek mind pillangó fajok .... kozel szááz éves név Jonathan Sfift névalkotása,szeretoje Esther Vanhomright nevébol.....ugyhogy nem egy új név.... én szeretem.... hogy mi jut róla eszembe???....az hogy sok híííreségnek ez a neve....na meg magamat :D szerintem szép név én nagyon szeretem,,,nameg jó kituni a tomegbol a sok Kati Moni évi Nóri Dóri kozott...ha rólamm van a szó nincs félreértés mindenki megjegyzi hogy a Gondo r alacsony csaj a Malom utcárol az a Vanessza :):D
2012. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Vanessza! Neked van eszed és jó a szöveged, miattad adom a lányomnak a Vanessza nevet! Ha ilyen vagány legyen egy Vanessza ez tetszik. Vagány=Vanessza
2012. aug. 11. 16:22
 19/34 Arachne válasza:
79%
Hát igen én pl azért kaptam ezt a nevet mert anyum valami kulonlegeset akart..és szerintem nagyon eltalálta..a tobbiekre ne hallgass :D egy gyonyoru név. aminek a jelentése is gyonyoru és ha valakinek ez tetszik akkor nincs miért és min gondolkozni :D én például imádom ...kiskoromban csak azért voltam szomoru mert nem volt névnapom...de az ujjab naptárakban már benne van angol naptár és magyar naptár szerint is május 25... sok sok boldogságot a babához..nkm ha majd fosuli után lányom lessz tuti az én nevemet kapja.. nekem szerncsét hozott :D...meg minap olvastam hogy a nok akiknek ez a neve mint a pillango repulnek fel alá ahol szukség van rájuk minddenkit megnevetettetnek és boldogságot hoznak..nem akarok nagképu lenni de van még egy vanessza akit ismereek és o ugyanolyan nagyszáju és mindig mindent megtesz h elérje céljait...ugyhogy szerintem nagyon jo választás!!!!!
2012. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Jelentése: Pillangó...

Már értem, az utolsó miért van így elszállva a nevével... xD

2012. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!