Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amióta van párja a barátnőmnek...

Amióta van párja a barátnőmnek nem foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 lassan 7 éve barátok vagyunk . Nagyon jóban voltunk, mintha "testvérek lettünk volna" . De amióta megvan neki az új párja nagyon megváltozott. Mindig én keresem, írtam neki hogy talizhatnánk de folyton leráz, írtam neki levelet, nem akar válaszolni. Nem lógnék én mindig a nyakán, de nem lakunk messze, havonta 1x összefuthatnánk, de hát nem érdekli. Nekem is van párom, az ötletet is feldobtuk hogy mi lenne ha elmennénk 4esbe megenni egy gyrosst, vagy meginni egy sört, valami, de már nem tudom.. Nem akarok mindig pitizni utána, de azért rosszul esik hogy ennyire megszakadt ez az egész. Úgy érzem hogy a párja fordította ellenem.. pedig szurkoltam hogy összejöjjenek, még én biztattam a barátnőmet hogy vágjon bele, mert aranyos fiú..


Ti mit tennétek? vagy törődjek bele, és ne foglalkozzak többet velük? vagy mit mondjak neki?



2012. júl. 23. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem akarok mindig pitizni utána" - hát akkor ne tedd! Majd keres ő, ha vágyik a társaságodra. Hagyd békén.
2012. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 34 éves nő vagyok, és elmondhatom neked, hogy ezt már nagyon sokszor átéltem. Olyan barátnőmmel, is akinek rosszul alakult a párkapcsolata. Mégis, most így 10 évvel később is megint csak megcsinálja velem. CSak a barátjának él, elfelejti a legjobb barátnőjét. Ilyenkor felmerül a kérdés bennem: Vajon az ő legjobb barátnője is én vagyok? Az ilyen ember nem érdemel barátokat, ez a véleményem. A barátoknak minden körülmények között tartani kell a barátságot anélkül, hogy ezt tehernek érezné bármely fél.

Hisz tudod, a párkapcsolat véget érhet, a barátságnak nem feltétleneül kell, csak ha az ember barátnője így áll hozzá a kérdéshez!

Nem tehetsz semmit, max annyit, hogy írsz neki egy levelet, amiről leírod neki, hogy neked mit jelent a barátságotok, és szépen kultúráltan elmondod, mit tennél meg érte, és neki m it kéne tennie, ha ő is a barátjának tekint téged. Ha szerencséd van,akkor ezzel felnyitod a szemét, ha nem, akkor meg nem veszítettél semmit.

2012. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Sajnálom hogy veled is elbántak így.. nem szép dolog szerintem, de hát ha ennyi próbálkozás is kárba megy, akkor elgondolkodik az ember, hogy megéri ? Lehet hogy még utoljára írok neki, de még gondolkodom rajta.


Köszönöm a válaszokat még 1x :)

2012. júl. 23. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ezzel már semmit nem tudok kezdeni... Én is átéltem ezt nem egyszer ,nem értem, ha az ember összejön valakivel, akkor miért szűnik meg a külvilág, legalább, hogy a barátok miért szorulnak ennyire háttérbe.:SS Amúgy sem egészséges mindig a párunkon/al lógni úgy érzem. Én már ilyen barátnőimet nem is keresem és az egészre csak annyit tudok mondani, hogy: ILYENEK AZ EMBEREK. Nem hazudtolják meg magukat.:)
2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem sajnos ez elég általános jelenség és normális is.
2012. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént,elég fájdalmas emlék.Nekem volt egy gyerekkori barátnőm,akivel sülve főve együtt voltunk,mert a szomszédban lakott.Egyszer csak összejött egy pasival és onnantól kezdve csak neki élt,én teljesen elfelejtődtem.1-2 év múlva már meg sem ismert az utcán,nem köszönt.Akkor jött vissza,amikor dobta a pasija.Én meg elkövettem azt a hibát,hogy megbocsájtottam és segítettem neki.Többet nem fordul elő.Ez egy rossz tapasztalat,de legalább megmutatja,hogy ki az igazi barát.És van olyan,ki még a saját gyerekétől is elfordul egy pasi miatt.Szerintem nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel,ezek nem érdemelnek se családot,se barátokat.
2012. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. Lehet hogy csak én reagálom túl és én gondoltam ezt barátságnak. Ugyanis a barátok nem csinálnak ilyet. Volt egy korábbi barátnőm, az is eljátszotta már ezt, ahogy felvették az egyetemre , lenézett mert most már ő népszerű lett.. Hát, csak csóválni tudom a fejem az emberek viselkedésétől.. :(
2012. júl. 24. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a viselkedés sokat elmond egy emberről. Ahogy már az egyik válaszadó azt jól megmondta, egyáltalán nem egészséges dolog, ha folyton csak a párunkon lógunk, csak neki élünk, és mással nem is igyekszünk fenntartani emberi kapcsolatokat. Ezzel elvágja magától a külvilágtól...és egy normális férfi soha nem is kérne ilyet a párjától. Barátokra szükség van...sajnos ez majd akkor fog számunkra kiderülni, amikor kitáncolnának abból a kapcsolatból, és már nem lesznek barátaik.
2012. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!