Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek az apukájuk újra...

Akiknek az apukájuk újra nősült, vagy van féltestvér, és velük nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Tehát másik családban van, féltestvéreket, mind törődésben, mind anyagilag támogat, ti, hogy élitek meg, hogy ti viszont semmit nem kaptatok. Velem soha nem törődött, még a családja se tudja, hogy létezem. Néha facen megnézem a féltestvéreim adatlapját és olyan rosszul esik, mikor látom, hogy ők mindent megkaptak a boldoguláshoz. Ne értsetek félre, én is sokat elértem, csak egyszerűen rosszul esik, hogy ők mivel különbek, mint én. Nem rájuk haragszom, csak nekem felfoghatatlan, hogy őket mindennel elárasztotta, addig én eszébe se jutok? Ennyire le tudja valaki kakilni, hogy van még egy gyereke?

2012. júl. 19. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ha a család nem tudja létezel.Akkor itt az idő bemutatkozz nekik.A féltestvéreidnek is joguk van rólad tudni!
2012. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja, de ez megint nekem lenne kellemetlen és lehet egy csalódás.
2012. júl. 19. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
6éves voltam amikor elváltak, lett apukámnak új családja és egy fia is évente 2-3szor felhív. Külföldön élnek jól keresnek... ennek soha nem láttam nyomát (karácsony-sznapot kivéve) Nekem is rosszul esik sőt mostanába gondolok rájuk legtöbbet pedig 20éves vagyok... kiskoromba nem hiányzott apa mert jóformán nem tudtam mi is az... pár napja Tescoban nézelődtem és egy férfin ugyan olyan parfüm volt mint amit apa használ.. annyira megmaradt ez bennem, hogy mindennap eszembe jut, hogy velem miért nem foglalkozik?! Ez van....
2012. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos erre képesek a férfiak. Az új élete a fontos neki.

Megpróbálhatod először az apáddal felvenni a kapcsolatot. És rákérdezni, hogy az új családjának bemutatkozz-e?

2012. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám meghalt, akkor odajött kezembe nyomott pénzt és azt mondta, hogy nem az ő gyereke vagyok. Anyu barátnője halászta elő valahonnan az apasági peranyagot. Miután életem legnagyobb traumáját éltem, még temetés előtt álltam, ő még belém rúgott ezzel egyet, Így nincs kedvem vele már beszélni. A családja pedig nem tehet róla, gondolom otthon minta apa.
2012. júl. 19. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha így nézed a dolgokat, a féltestvéreidnek is joga lenne tudni, hogy van még egy testvérük... Veszítenivalód nincs. Rosszabbul nem fogod érezni magad, max te rúgsz egyet apádba lelkileg, ahogy azt ő tette anyukád halálakor... Én megkeresném a féltestvéreimet, ha tényleg a te szülőapád az ő apjuk is.
2012. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!