Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A metalosokat is "utálják"?

Chrishu kérdése:

A metalosokat is "utálják"?

Figyelt kérdés
pl: punk-skinhead(a "barátságból" nem sok maradt)

2012. júl. 24. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha az utcan provokalsz masokat meg nagyon feltünöen öltözöl akkor lehet,hogy utalni fognak.De ha normalis vagy es nem "hangoskodsz" akkor nem.En is metalos vagyok de nem örjöngök az utcan es eddig nem is "utalt" senki.
2012. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Mert még kit utálnak? :)
2012. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Ja és kik? :)))))
2012. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát a diszkósokat a rockerek utálják(tisztelet a kivételnek) a punkokat a neonácik stb...
2012. júl. 24. 13:32
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Manapság kit nem utálnak? Közlöm, hogy ma már M I N D E N K I T utálnak, és mindig van rá okuk! Ha ez nem utál, akkor majd fog AZ... Tök mindegy mit csinálsz... főleg ugye ilyen stílusoknál...
2012. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
30%
én példu utálom a metálosokat ;)
2012. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Helgusz te mindenhol ott vagy? És a directionerek nem utálják a metálosokat(TAPASZTALAT) max te egyedül...
2012. szept. 6. 08:15
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Én így nem utállok senkit, csak nem szimpik nekem ;)
2012. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
91%
Én a diszkósokat bírom kevésbé. De szerintem is, ha nem provokálsz senkit, hogy (de szar a stílusod stb) akkor nincs okuk rá, hogy utáljanak. De ha annak ellenére is utálnak, hogy nem provokálsz akkor nem benned van a hiba. Lenéző hülye emberek sajnos vannak.
2012. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
88%

Én abszolút nem utálom őket, sőt sokkal közelebb állok hozzájuk, mint a divatmajmokhoz. De sajnos nem csak a divatmajmok léteznek, ott a másik szélsőség a kultúrsznobok akik szinte mindent ok nélkül leminősítenek (ezalatt nem a pop, rap, dubstep, techno-house és disco zenékre gondolok) és lefikáznak ami nekik nem tetszik, na őket tényleg utálom. Ezen kívül azokat a diszkósokat utálom akik provokálnak másokat és alaptalanul menőnek hiszik magukat.

18/F

2012. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!